3 miejsce Krystiana Kaczmarka!

W dniu 24 października 2013 roku w PORSCHE Arena w Stuttgarcie (Niemcy) rozegrane zostały eliminacje do finału Indywidualnych Mistrzostw Świata STIHL TIMBERSPORTS Series. W zawodach wzięło udział 14 zawodników, którzy walczyli o siedem premiowanych awansem miejsc. Wśród nich był 25-letni reprezentant Polski Krystian Kaczmarek. W końcowej klasyfikacji nasz zawodnik zajął 3 miejsce i tym samym zapewnił sobie awans do sobotniego finału, gdzie zmierzy się m.in. z najlepszymi na świecie zawodnikami z Nowej Zelandii, Australii, USA i Kanady. W czwartkowych kwalifikacjach zwyciężył Istvan Juhasz z Węgier, a drugi był David Bergen z Belgii. Relację z sobotnich zawodów indywidualnych oraz piątkowych zawodów drużynowych śledzić będzie można na żywo.