Lekkość w każdym detalu

Akumulatorowe nożyce do krzewów i trawy STIHL HSA 25

Akumulatorowe nożyce do krzewów HSA 25

Akumulatorowe nożyce do cięcie krzewów i trawy STIHL HSA 25 zadbają o perfekcyjny wygląd każdego zakątka ogrodu. Wszędzie tam, gdzie detale odgrywają główną rolę, lekkie i poręczne nożyce prezentuje pełnię swoich możliwości: niezwykłą precyzję i łatwość obsługi. Nożyce STIHL HSA 25 nadają się idealnie do przycinania i pielęgnacji ozdobnych krzewów oraz zimozielonych żywopłotów jak również do wyrównania krawędzi trawników. Mocny akumulator zasilający urządzenie zapewnia pełną swobodę ruchów i długi czas pracy.

Idealne cięcie

 • Lekkie, poręczne i precyzyjne
  Małe i praktyczne: niewielki ciężar i wyjątkowo krótka listwa tnąca stanowią gwarancję wygodnej pracy i łatwej obsługi. Wykonanie precyzyjnego cięcia jest wyjątkowo proste - stanowi to idealne rozwiązanie podczas pielęgnacji krzewów i żywopłotów oraz podczas wyrównywania krawędzi trawników.

Wygodna obsługa

 • Pewny chwyt i cicha praca
  Mocne argumenty: dzięki ukształtowanemu ergonomicznie gumowanemu uchwytowi, nożyce STIHL HSA 25 pewnie i wygodnie spoczywają w dłoni. Przeciwbieżne ostrza zapewniają komfortowe prowadzenie urządzenia i brak uciążliwych drgań. Rezultat: idealnie przycięte krzewy i precyzyjnie wyrównane krawędzie trawników.
 • Bezprzewodowe i wytrzymałe
  Nieograniczony zasięg: nożyce do krzewów STIHL HSA 25 zapewniają swobodę ruchów i długi czas pracy. Raz naładowany akumulator pozwala na 110 minut pracy, a po jego wyczerpaniu urządzenie można zasilić wymiennym akumulatorem (wyposażenie dodatkowe).
 • Elastyczne i niezwodne
  Wystarczy nacisnąć przycisk: listwa tnąca do cięcia krzewów i trawy może być wymienione bez użycia dodatkowych narzędzi. W tym celu wystarczy zdjąć dolną obudowę urządzenia.

Ponadprzeciętna moc

Ponadprzeciętna moc

 • Wydajna listwa dwuskokowa
  Niezwykła ostrość: hartowane laserowo i szlifowane diamentowo listwy tną gałęzie o średnicy aż do 8 mm. Dwa ostrza ułożone jedno na drugim działają podwójnie skutecznie, gwarantując tym samym znacznie większą wydajność. 2000 skoków na minutę zapewnia idealnie czyste cięcie.
 • Wytrzymały materiał
  Charakertystyczne dla STIHL: zastosowana w nożycach STIHL HSA 25 przekładnia została wykonana z najwyższej jakości materiału. Kolejnym bardzo wytrzymałym elementem urządzenia jest akumulator, który dzięki gumowanemu pierścieniowi służy również jako odbojnik. Doskonała wiadomość dla portfela jest taka, że akumulatorowe nożyce do krzewów będą Państwu służyły przez bardzo dlugi czas.
Nożyce do krzewów HSA 25 Lekkie, poręczne i precyzyjne

Zadbaj o prefekcyjny wygląd każdego zakątka swojego ogrodu.

 • Zobacz film
Nożyce do krzewów STIHL HSA 25 Broszura HSA 25

Pobierz (PDF, 517.01 kB)