Mistrzostwa Świata TIMBERSPORTS® 2018 w Liverpoolu

Już niebawem w Liverpoolu odbędą się Mistrzostwa Świata STIHL TIMBERSPORTS®!

Mistrzostwa Świata 2018 w Liverpoolu

Jeszcze w tym miesiącu czeka nas kolejna wielka impreza w świecie zawodów STIHL TIMBERSPORTS®. Już 19-20 października polscy zawodnicy będą bronić tytułu wicemistrzów świata w zawodach drużynowych. Tegoroczne Mistrzostwa Świata STIHL TIMBERSPORTS® odbędą się w Echo Arenie w Liverpoolu, gdzie zawodnicy będą zmagać się o miano najlepszej na świecie drużyny narodowej, a w indywidualnej konkurencji - o tytuł Mistrza Świata STIHL TIMBERSPORTS®!

Zawody indywidualne.
Do rywalizacji indywidualnych przystąpi obecny Mistrz Polski STIHL TIMBERSPORTS® Arkadiusz Drozdek, który reprezentując barwy narodowe na arenie międzynarodowej będzie musiał zmierzyć się oko w oko z najlepszymi zawodnikami z 12 różnych państw świata w łącznie sześciu dyscyplinach. Zawodnicy brać będą udział w konkurencjach Springboard, Stock Saw, Standing Block Chop, Single Buck, Underhand Chop i Hot Saw.

Zawody drużynowe.
Zeszłoroczny wynik Polaków w zawodach drużynowych był wielkim sukcesem zważywszy na to, że w naszym kraju ta dyscyplina sportu dopiero zyskuje na popularności. Dlatego tym bardziej zachęcamy do kibicowania naszym zawodnikom na tegorocznych mistrzostwach świata. Zapraszamy także do śledzenia naszego profilu na Facebooku i oglądania transmisji na żywo.
 

Transmisje na żywo, komentarz w języku angielskim.

Drużynowe Mistrzostwa Świata 2018 - piątek (19.10.2018)
https://www.youtube.com/embed/_rRWZ9s5ZdM

Indywidualne Mistrzostwa Świata 2018 - sobota (20.10.2018)
https://www.youtube.com/watch?v=H_cs4dUiTJQ

Mistrzostwa Świata Timbersports Podsumowanie Mistrzostw Świata 2018 w Liverpoolu

Przejdź do artykułu podsumowującego wydarzenie