Nowa dmuchawa akumulatorowa BGA 85

dmuchawa akumulatorowa STIHL
Innowacyjna nowość dla wszystkich, którzy cenią sobie czyste otoczenie, ciszę i wysoki komfort pracy: nowa dmuchawa akumulatorowa STIHL BGA 85 w klasie 36 V. Urządzenie spełnia wysokie wymogi odnośnie wydajności i komfortu pracy a zaniedbane powierzchnie w mgnieniu oka oczyszcza z liści, skoszonej trawy i odpadów. Doskonały wybór do prac porządkowych wokół domu, w ogrodzie, parku i w obiektach użyteczności publicznej - na dużych i małych powierzchniach, wokół przeszkód lub na schodach. Zawsze cicho i z dużą mocą, bez kabla i emisji spalin - perfekcyjna kombinacja nowoczesne technologii akumulatorowej, budowy silników i bezcennej wiedzy z zakresu budowy urządzeń.

Zalety

Nowa dmuchawa akumulatorowa STIHL dysponuje znakomitą mocą a dzięki innowacyjnej technologii litowo-jonowej jest cicha i czysta.

Przegląd wyposażenia

Nowa dmuchawa akumulatorowa STIHL stanowi połączenie wieloletniego doświadczenia i wiedzy z zakresu budowy urządzeń silnikowych, innowacyjnych silników elektrycznych oraz akumulatorowej technologii litowo-jonowej.