3699,00 zł
Rekomendowana cena detaliczna.
Wybierz artykuł
Skontaktuj się z Dealerem STIHL
Ten produkt możesz kupić u Autoryzowanych Dealerów STIHL oraz skorzystać z fachowej porady i instruktażu.

Uwaga

Pilarka akumulatorowa do pielęgnacji drzew MSA 220 TC-O: komfortowy uchwyt górny i duża wydajność cięcia

MSA 220 TC-O Wydajna, profesjonalna, akumulatorowa pilarka do pielęgnacji drzew, do usuwania pni, korygowania koron drzew i usuwania martwego drewna. Wyjątkowo komfortowa obsługa dzięki  elektronicznemu systemowi sterowania z przyciskiem  odblokowującym do łatwego uruchamiania pilarki. Panel obsługowy  z wyświetlaczem LED 180° informujący o stanie pracy pilarki  i włączonym hamulcu piły łańcuchowej. W wyposażeniu seryjnym  czujnik oleju i wyświetlacz LED do aktywnego informowania  użytkownika o zbyt niskim poziomie oleju. Łatwy do czyszczenia  filtr powietrza zapewnia długą żywotność i optymalne chłodzenie silnika. Piła łańcuchowa PS3 3/8" gwarantuje bardzo dużą wydajność cięcia. Wyposażona w boczny napinacz piły łańcuchowej, praktyczny korek  zbiornika oleju oraz nakrętkę pokrywy koła napędowego  z zabezpieczeniem przed zgubieniem.

Ostrzeżenie: pilarka zaprojektowana została specjalnie z myślą o pracy w koronach drzew i przeznaczona wyłącznie dla osób. które przeszły szkolenie w zakresie pielęgnacji drzew.

Wyposażenie i funkcje

Ilustracje stanowią zdjęcia przykładowe. Wygląd i konkretne umieszczenie cech wyposażenia na produkcie może – przy tej samej funkcjonalności – odbiegać od ilustracji.

WYJMOWANA KOMORA AKUMULATORA
WYJMOWANA KOMORA AKUMULATORA
SKŁADANY HAK
SKŁADANY HAK
BEZNARZĘDZIOWA OBSŁUGA KORKA WLEWU PALIWA

Dane techniczne

Długość prowadnicy35 cm
Napięcie znamionowe36 V
Ciężar2,7 [kg] 1)
Ciężar systemu3,3 [kg]
Poziom ciśnienia akustycznego94 dB(A) 2)

Wskazówki i porady