Dealerzy Online

online_partner


Jeśli chcesz kupić urządzenia i akcesoria STIHL oraz skorzystać z fachowej porady lub serwisu STIHL najlepiej udać się do najbliższego Autoryzowanego Dealera STIHL. Jeśli jednak nie masz czasu, możesz teraz wygodnie kupować lub rezerwować produkty STIHL również online. Jak? Poprzez sieć sklepów internetowych Dealerów STIHL. Zapamiętaj: STIHL Online Partner.

Co to takiego STIHL Online Partner?

Sklepy internetowe Dealerów STIHL Online są teraz dostępne przez 24h i 7 dni w tygodniu. W dowolnym momencie możesz kupić produkt STIHL lub zapoznać się na każdej z tych stron z całym katalogiem produktów i akcesoriów STIHL bez koniecznosci wychodzenia z domu.

Jak znaleźć Partnera STIHL Online i jego sklep internetowy?

wyszukiwarce Dealerów pojawia się ikona STIHL Online Partner przy Dealerze oferującym możliwość zakupów online. Klikając w nią możesz odwiedzić sklep internetowy wybranego Dealera i zrobić zakupy. Można również wyszukać go bezpośrednio, zaznaczając przy wyszukiwaniu ikonkę "Dealer STIHL Online" albo na poprzez stronę www.stihl-online.pl.

Co mogę znaleźć w sklepach internetowych?

Podobnie jak w sklepie stacjonarnym, w sklepach internetowych masz pełną gamę produktów STIHL, w tym aktualności. Znajdziesz tam pełen opis produktów, ich charakterystykę, zdjęcia, dane techniczne i odpowiednie akcesoria. Wszystko w zasięgu kilku kliknięć. 

Jakie są opcje? W sklepach internetowych Dealerów STIHL możesz zarezerwować lub kupić produkt. 
 

  • Rezerwacja

W tej opcji rezerwacja produktu jest dokonywana online, a płatność i odbiór dokonywany jest w stacjonarnym sklepie Dealera. Możesz otrzymać również profesjonalne doradztwo „na miejscu" dotyczące wszystkich aspektów produktu: bieżącej oferty, bezpieczeństwa, obsługi i konserwacji.

  • Kup online i odbierz w sklepie stacjonarnym

Tym razem produkt jest kupowany online (wraz z płatnością) i odbierany w stacjonarnym sklepie Dealera, z możliwością zasięgnięcia porady specjalistów. W ofercie znajdują się urządzenia, które ze względu na swoje właściwości wymagają osobistego instruktażu przez Dealera w celu zapewnienia bezpiecznego użytkowania. Dlatego w tych przypadkach dostępna będzie tylko ta opcja (np. pilarki łańcuchowe).

  • Kup online i zamów wysyłkę do domu.

W tej opcji produkt jest kupowany online i wysyłany na adres kupującego. Koszty wysyłki nie są wliczone w ceny naszych produktów. Aby uzyskać więcej informacji na temat kosztów wysyłki, skontaktuj się z wybranym sklepem internetowym STIHL.
 

  • Kupuj online z osobistą dostawą Dealera.

Dodatkową możliwością oferowaną przez niektórych Dealerów STIHL Online Partner jest „dostawa do domu" urządzeń, które wymagają bezpośredniego instruktażu w celu zapewnienia bezpiecznego użytkowania. Wykwalifikowany sprzedawca jedzie do kupującego, aby dostarczyć urządzenie i przeprowadzić niezbędny instruktaż. Dostępność i warunki tej opcji sprawdź w regulaminie w wybranym sklepie internetowym Dealera STIHL.


 


 

sop Stihl Online Partner

Znajdź sklep online