Dealerzy Online

Kupuj bez wychodzenia z domu!

online_partner


Jeśli chcesz kupić urządzenia i akcesoria STIHL oraz skorzystać z fachowej porady lub serwisu STIHL najlepiej udać się do najbliższego Autoryzowanego Dealera STIHL. Jeśli jednak nie masz czasu lub masz z tym problem, możesz teraz wygodnie kupować lub rezerwować produkty STIHL również online. Jak? Poprzez sieć sklepów internetowych Dealerów STIHL. Zapamiętaj: STIHL Online Partner.

Co to takiego STIHL Online Partner?

Sklepy internetowe Dealerów STIHL Online są teraz dostępne przez 24h i 7 dni w tygodniu. W dowolnym momencie możesz kupić produkt STIHL lub zapoznać się na każdej z tych stron z całym katalogiem produktów i akcesoriów STIHL bez koniecznosci wychodzenia z domu.

Jak znaleźć Partnera STIHL Online i jego sklep internetowy?

wyszukiwarce Dealerów pojawia się ikona STIHL Online Partner przy Dealerze oferującym możliwość zakupów online. Klikając w nią możesz odwiedzić sklep internetowy wybranego Dealera i zrobić zakupy. Można również wyszukać go bezpośrednio, zaznaczając przy wyszukiwaniu ikonkę "Dealer STIHL Online" albo na poprzez stronę www.stihl-online.pl.

Co mogę znaleźć w sklepach internetowych?

Podobnie jak w sklepie stacjonarnym, w sklepach internetowych masz pełną gamę produktów STIHL, w tym aktualności. Znajdziesz tam pełen opis produktów, ich charakterystykę, zdjęcia, dane techniczne i odpowiednie akcesoria. Wszystko w zasięgu kilku kliknięć. 

Jakie są opcje? W sklepach internetowych Dealerów STIHL możesz zarezerwować lub kupić produkt. 
 

  • Rezerwacja

W tej opcji rezerwacja produktu jest dokonywana online, a płatność i odbiór dokonywany jest w stacjonarnym sklepie Dealera. Możesz otrzymać również profesjonalne doradztwo „na miejscu" dotyczące wszystkich aspektów produktu: bieżącej oferty, bezpieczeństwa, obsługi i konserwacji.

  • Kup online i odbierz w sklepie stacjonarnym

Tym razem produkt jest kupowany online (wraz z płatnością) i odbierany w stacjonarnym sklepie Dealera, z możliwością zasięgnięcia porady specjalistów. W ofercie znajdują się urządzenia, dla których ze względu na ich właściwości przeprowadzany jest osobisty instruktaż przez Dealera w celu zapewnienia bezpiecznego użytkowania.

  • Kup online i zamów wysyłkę do domu.

W tej opcji produkt jest kupowany online i wysyłany na adres kupującego. Koszty wysyłki nie są wliczone w ceny naszych produktów. Aby uzyskać więcej informacji na temat kosztów wysyłki, skontaktuj się z wybranym sklepem internetowym STIHL. Wiele sklepów oferuje również możliwość wysyłki za pobraniem.
 

  • Kupuj online z osobistą dostawą Dealera.

Dodatkową możliwością oferowaną przez niektórych Dealerów STIHL Online Partner jest „dostawa do domu". Wykwalifikowany sprzedawca jedzie do kupującego, aby dostarczyć urządzenie i przeprowadzić instruktaż bezpiecznego użytkowania. Dostępność i warunki tej opcji sprawdź w regulaminie w wybranym sklepie internetowym Dealera STIHL.


 


 

sop Stihl Online Partner

Znajdź sklep online