Team STIHL – odkryj ich historie

Pasjonujące zadania, interesujący ludzie, prawdziwa praca zespołowa. Poznaj ich ciekawe historie.

Mit STIHL in ungewohnten Höhen

Z urządzeniami STIHL na niecodziennych wysokościach

Leśna trasa widokowa wije się wśród koron drzew lasu mieszanego na wysokości 23 m. Przyjrzyjcie się imponującej budowie trasy i delektujcie wspaniałą panoramą z wieży widokowej.

Toskanisches Handwerk und Traditionen

Toskańskie rzemiosło i tradycje

Przyjrzyjcie się połączeniu toskańskiej tradycji z dzisiejszą techniką - w Fattorii San Michele a Torri.

50 Meter rechts der Schlucht

50 metrów w prawo od wąwozu

Na zboczu od wczesnych godzin porannych trwają intensywne prace. Co dwie minuty nad lasem przelatuje śmigłowiec. Drzewa odrywają się od ziemi! Kulisy królewskiej dyscypliny w zakresie pozyskania drewna: zrywce podwieszanej z wykorzystaniem helikopterem.

Ein Tag am Schräghang

Dzień na skarpie

Zamek Trauttmansdorff w Meran musi wyglądać idealnie z każdej strony. Leśne ogrody również wymagają uwagi obu zamkowych ogrodników, Michała i Daniela. Dzień na skarpie właśnie się zaczyna.

In den Gärten von Schloss Trauttmansdorff

W ogrodach zamku Trauttmansdorff

Kolejne zadanie czeka w zamku Trauttmansdorff: trzeba przyciąć majestatyczne, 18-metrowe cyprysy rosnące na tarasach. Ogrodnicy zaczynają pracę wysoko ponad ziemią.

Auf zum Gig

Pora na koncert

Ostatnie przygotowania do niezwykłego koncertu: na naturalnym płaskowyżu w okolicy Stuttgartu wystąpi dziś zespół Electric Love. Cała czwórka muzyków już nie może się doczekać – i jest doskonale przygotowana. Pora na występ.