Promocje i aktualności

Cięcie krawędzi trawnika akumulatorowymi nożycami do krzewów i trawy STIHL HSA 26

Polecamy

Nożyce do żywopłotu STIHL, kosiarki do trawy, kosy mechaniczne i myjki wysokociśnieniowe: przywróć porządek w ogrodzie szybko i niezawodnie dzięki wydajnym maszynom STIHL. Tutaj znajdziesz najpopularniejsze produkty do pielęgnacji ogrodu na wiosnę!
Zobacz najnowsze bestsellery
Pojazd z podkrzesywarką STIHL HTA 135, obcinaczem do żywopłotu HLA 135, kosami spalinowymi FSA 135 i KMA 135 na powierzchni ładunkowej

Nowości STIHL

Nasze nowości STIHL: Poznaj nowości w zakresie pilarek spalinowych, dmuchaw do liści, nożyc do żywopłotu, kosiarek i wielu innych. Jak zwykle, w przypadku nowych produktów STIHL na pierwszym planie stawiamy jakość, wydajność i łatwość obsługi.
Odkryj nowe produkty
Jesienna promocja

Promocje sezonowe STIHL

Niezależnie od tego, czy chodzi o robot koszący, pilarkę łańcuchową czy urządzenia akumulatorowe: tutaj znajdziesz aktualne informacje o naszych sezonowych promocjach.
Zobacz promocje sezonowe
Kobieta stojąca w ogrodzie z wyborem akumulatorów STIHL

Zestawy STIHL / pakiety STIHL

Niektóre z naszych urządzeń akumulatorowych są dostępne nie tylko pojedynczo, ale także w zestawach STIHL. Zestawy STIHL mogą zawierać akumulator i ładowarkę i można je nabyć u Autoryzowanego Dealera STIHL. Na naszej stronie dowiesz się, które zestawy są dla Ciebie najbardziej odpowiednie.
Poznaj zestawy STIHL