STIHL connected: cyfrowe zarządzanie urządzeniami

Dzięki STIHL connected swoją flotę maszyn masz zawsze i wszędzie pod kontrolą. Pozwala to oszczędzać czas i pieniądze każdego dnia.

Efektywne zarządzanie flotą urządzeń: dzięki Stihl Connected. 

STIHL connected to inteligentne technologie do zarządzania urządzeniami, które umożliwiają sprytną i wydajną organizację codziennej pracy. W ten sposób można codziennie w pełni wykorzystywać możliwości urządzeń. Rozwiązanie jest intuicyjne, oszczędne i nie wymaga dużych nakładów.

Odkryj możliwości:

  • Automatyczne odbieranie danych urządzenia.
  • Przegląd floty urządzeń.
  • Możliwość sprawdzenia ostatniej lokalizacji urządzeń.
  • Krótsze czasy przestojów.
  • Przesyłanie istotnych danych serwisowych do sklepu specjalistycznego.

Dalsze korzyści oferowane przez STIHL connected w zakresie zarządzania i konserwacji Twoich urządzeń poznasz również u Autoryzowanego Dealera STIHL podczas osobistej rozmowy doradczej.

Profesjonalna siła. Pełne połączenie w sieć

Infografika dotycząca złączy STIHL Smart, akumulatory STIHL ze zintegrowanym interfejsem Bluetooth, smartfon z aplikacją STIHL connected, skrzynka STIHL connected i laptop z portalem STIHL connected pokazującym współdziałanie różnych modułów systemowych.

Moduły do profesjonalnego zarządzania urządzeniami

Wraz z STIHL connected stworzyliśmy inteligentne technologie, które zapewniają prawdziwą wartość dodaną w codziennej pracy. Zapewniają one optymalne współdziałanie następujących komponentów i zastosowań.

Złącza STIHL Smart Connector i STIHL Smart Connector 2 A leżą na stole warsztatowym. W tle widać rozmyte różne urządzenia STIHL.

Złącza STIHL Smart Connector

Złącza STIHL Smart Connector i Smart Connector 2 A rejestrują istotne dane eksploatacyjne i przesyłają je do aplikacji STIHL connected lub do skrzynki STIHL connected. 

Złącza STIHL Smart Connector

Osoba trzymająca w rękach akumulator STIHL AP 500 S. Diody LED wskaźnika naładowania świecą się na zielono.

Akumulatory STIHL

Przenośne akumulatory plecakowe STIHL AR 2000 L i AR 3000 L oraz akumulator STIHL AP 500 S można podłączyć jak urządzenie i obsługiwać je za pomocą zintegrowanego interfejsu Bluetooth®. Dzięki temu poziom naładowania, czas użytkowania i numer seryjny są widoczne w aplikacji STIHL connected i na portalu STIHL connected.

Akumulatory STIHL

Skrzynka STIHL connected zawieszona na półce warsztatowej. W tle widać ogrodnika i architekta krajobrazu, który pracuje ze swoim smartfonem.

Skrzynka STIHL Connected

STIHL connected Box również szybko, niezawodnie i automatycznie przekazuje dane eksploatacyjne zebrane za pomocą Smart Connectora lub akumulatora ze zintegrowaną funkcją łączności do STIHL Cloud. Dostępny jest wariant mobilny do pojazdów oraz wariant stacjonarny do pomieszczeń magazynowych i warsztatowych.

STIHL connected Box

Osoba stojąca przed powierzchnią ładunkową ciężarówki z platformą, na której leżą różne urządzenia STIHL. Osoba trzyma w dłoni smartfon z otwartą aplikacją STIHL connected.

Aplikacja STIHL Connected

Dzięki aplikacji STIHL connected masz wszystko pod kontrolą także w podróży i możesz w każdej chwili sprawdzić status i lokalizację swoich urządzeń. Dzięki praktycznej funkcji Nearby natychmiast rozpoznasz, czy w miejscu pracy brakuje jakiegoś urządzenia i czy nie zapomnisz już żadnego narzędzia.

Sklep Google Play
Sklep Apple App

Osoba korzysta z portalu STIHL connected na laptopie i przegląda tam różne dane urządzenia.

Portal STIHL Connected

Dane maszyny zapisane w chmurze STIHL Cloud są przez cały czas dostępne w portalu STIHL connected do oceny, szczegółowej analizy i efektywnego planowania działań.

Portal STIHL connected

Teraz możesz analizować, zarządzać i planować swoją flotę urządzeń i ich wykorzystanie w dowolnym czasie i miejscu. Więcej informacji i porad na temat cyfrowego zarządzania urządzeniami poprzez STIHL connected można uzyskać w dowolnym momencie u Autoryzowanego Dealera STIHL.

STIHL connected: Jeden system. Wiele korzyści.

Cyfrowe zarządzanie urządzeniami jest konsekwentnie udoskonalane, aby umożliwić użytkownikowi skoncentrowanie się na tym, co najważniejsze w codziennej pracy i zapewnić jeszcze bardziej wydajne działanie. Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz tutaj lub w sklepie specjalistycznym STIHL.

Często zadawane pytania | FAQ

Przejdź na inteligentne zarządzanie urządzeniami

Zarejestruj się i rozpocznij korzystanie

Zarejestruj się jednorazowo w STIHL connected i już masz dostęp do wszystkich funkcji portalu STIHL connected i aplikacji. Ponadto możesz skontaktować się z lokalnym dystrybutorem STIHL bezpośrednio za pomocą systemu.

Przegląd zalet STIHL Connected

Portal i aplikacja

Przegląd floty urządzeń

Zachowaj kontrolę nad całą flotą zawsze i wszędzie: urządzenia, czasy pracy, terminy konserwacji i wiele więcej.

Informacje o czasie użytkowania

Przegląd całkowitego czasu użytkowania i dziennego czasu pracy każdego urządzenia.

Przegląd zdarzeń

Przegląd oczekujących, wymaganych i zakończonych zdarzeń (np. konserwacji) dla Twoich urządzeń podłączonych do Smart Connector.
A ponadto: Przegląd usterek wymagających naprawy i ręcznych oznaczeń dla urządzeń podłączonych do Smart Connector 2 A.* 

Status urządzeń

Przegląd możliwości użycia urządzeń: przeglądaj i zmieniaj status urządzeń za pomocą Smart Connector oraz dodawaj informacje, takie jak notatki i obrazy, aby udokumentować zdarzenie (np. naprawę).
Smart Connector 2 A rejestruje m.in. stan urządzeń i automatycznie określa ich status.*

Geolokalizacja

Wgląd do ostatnich znanych geolokalizacji urządzeń.
Funkcja „Nearby” umożliwia przegląd urządzeń znajdujących się w pobliżu.**

Zarządzanie konserwacjami

Wyświetlanie standardowych czynności konserwacyjnych dla w pełni obsługiwanych urządzeń STIHL oraz możliwość tworzenia indywidualnych czynności konserwacyjnych dla danego urządzenia, aby otrzymywać przypomnienia.

Wyłącznie w portalu

Analiza czasu pracy

Aby ocenić czas pracy urządzeń, można skorzystać z wykresu historii czasu pracy wraz z wartościami dziennymi, tygodniowymi i miesięcznymi.*

Histogram prędkości

Informacje o zakresie prędkości obrotowej urządzeń w celu ich optymalizacji oraz np. wydłużenia czasu pracy akumulatora.*

Zarządzanie zespołem

Zorganizuj swój sprzęt i przydzielaj ludzi do zespołów. Zarządzaj rolami i uprawnieniami centralnie w portalu.

Zarządzanie konserwacjami

Możliwość dezaktywacji przypomnień o konserwacji.

Kontakt z Dealerem

Skontaktuj się z Autoryzowanym Dealerem STIHL w kwestii konserwacji/naprawy bezpośrednio przez STIHL connected.

* Tylko z Smart Connector 2 A
** Wyłącznie w aplikacji

Więcej dla miłośników techniki