Samodzielne budowanie mebli z drewna

Ścina drzewa i skraca gałęzie? Wasza pilarka STIHL potrafi znacznie więcej – pomoże wykonać samodzielnie schowek na narzędzia ogrodnicze, stół i miejsce do siedzenia, czy też własnoręcznie zbudować lampy i latarnie. Odkryj więcej pomysłów na samodzielne wykonanie mebli z drewna i zacznij działać. Tutaj znajdziesz inspiracje dotyczące mebli z drewna, które możesz zbudować samodzielnie.

SAMODZIELNA BUDOWA SCHOWKA NA NARZĘDZIA OGRODOWE

Dzięki własnoręcznie zbudowanemu domkowi ogrodowemu Twoje narzędzia ogrodnicze zawsze będą miały swoje właściwe miejsce - to prosta metoda, aby utrzymać porządek.

STÓŁ I MIEJSCA DO SIEDZENIA - ZRÓB TO SAM

Możesz samodzielnie zbudować stół i miejsca do siedzenia z drewna, co pozwoli ci stworzyć zupełnie indywidualny element dekoracyjny dla tarasu, balkonu lub ogrodu. Wystarczy trochę zdolności manualnych, aby stworzyć coś wyjątkowego.

SAMODZIELNE BUDOWANIE LAMP I LAMPIONÓW

Własnoręcznie zbudowane lampy i lampiony dodadzą Twojemu ogrodowi uroku i stworzą nastrojowe światło - idealne również na ciemne poranki. Dowiedz się, jak to zrobić!

INNE SPRZĘTY OGRODOWE DO SAMODZIELNEJ BUDOWY

Czy to koziołek do cięcia drewna, altanka na drewno opałowe czy piaskownica -  Twoje pomysły na samodzielną budowę są prawie nieograniczone. Zobacz proponowane instrukcje budowy i zabierz się do pracy.

ZOBACZ WIĘCEJ