Rozwiązania cyfrowe dla Twojej firmy

Cyfrowe rozwiązania, takie jak STIHL connected i inteligentne leśnictwo, sprawiają, że praca z naturą i obsługa urządzeń jest łatwiejsza i wydajniejsza. Przyczyniają się do tego nowoczesne czujniki i osiągnięcia technologii mobilnej. Dowiedz się jeszcze więcej.

Twój partner w zakresie zastosowań profesjonalnych

Autoryzowany Dealer  STIHL jest Twoim partnerem w zakresie profesjonalnych zastosowań. Dzięki specjalistycznej wiedzy i doświadczeniu pomoże wybrać właściwe narzędzia oraz zaoferować najwyższej klasy obsługę klienta i serwis. Znajdź Autoryzowanego Dealera STIHL i przekonaj się sam.

Korzystaj w pełni z urządzeń 

Dowiedz się więcej o tym, jak niezawodnie zarządzać energią i ładowaniem urządzeń STIHL w profesjonalnych zastosowaniach.

Kobieta przed laptopem wyjmuje AP 300 S z ładowarki wielofunkcyjnej STIHL AL 301-4

Zarządzanie ładowaniem i energią

Innowacyjny system zarządzania ładowaniem i energią STIHL zapewnia wystarczającą moc do pracy w warsztacie lub w terenie. To łatwe ładowanie i zarządzanie urządzeniami, aby zawsze były doskonale przygotowane do pracy.

Ikona kosza na śmieci

Informacje dotyczące utylizacji zużytych baterii

Baterii i akumulatorów nie wolno wyrzucać razem z odpadami domowymi. Użytkownik jest prawnie zobowiązany do zwrotu zużytych baterii i akumulatorów.

Zobacz także