Branża budowlana

Nasze profesjonalne urządzenia STIHL używane są na placach budowy na całym świecie. STIHL zapewnia wytrzymałość i moc, których oczekuje się na placu budowy. Ponadto zawsze możesz skorzystać z osobistego doradztwa i serwisu.

Osoba używająca przecinarki w sprzęcie ochrony osobistej

Urządzenia budowlane

Tarcze tnące STIHL

Przecinarka benzynowa STIHL TS 500i na placu budowy

Precyzja, wytrzymałość, pełna niezawodność

Tarcze tnące STIHL spełniają najwyższe standardy jakości i można je zasadniczo podzielić na dwie kategorie: tarcze tnące spajane żywicą syntetyczną i tarcze diamentowe. W tym artykule zebraliśmy wszystkie informacje, które warto wiedzieć.

Znajdź najbliższego Dealera STIHL

Bezpieczeństwo pracy w STIHL

Trzech mężczyzn w sprzęcie ochronnym STIHL i z urządzeniami akumulatorowymi STIHL stoi obok otwartego bagażnika pojazdu, w tle stos drewna

Bezpieczna i zdrowa praca

STIHL przykłada dużą wagę do bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia. Poinformujemy Cię o najważniejszych środkach ochrony i zabezpieczeniach, abyście razem z pracownikami mogli wykonywać swoją pracę bez zmartwień i w zdrowiu.

Ochrona od stóp do głów

Przecinarki benzynowe STIHL, w tym TS 500i i TS 420, na stoisku targowym

Targi i wydarzenia

Chcesz dowiedzieć się więcej o STIHL i naszych profesjonalnych produktach? Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach! Tutaj znajdziesz aktualne informacje o nadchodzących terminach.

Zobacz także