Technologia STIHL. Dla wszystkich, którzy pracują na łonie natury.

Technologia STIHL jest przeznaczona dla wszystkich, którzy chcą pracować na łonie natury i przekraczać własne granice. Dowiedz się więcej na temat systemów i technologii STIHL oraz innowacyjnych akcesoriów do produktów.

Systemy i technologia STIHL 

Technologia STIHL jest stale rozwijana, aby oferować sprawdzone innowacje najwyższej jakości — niezależnie od tego, czy chodzi o systemy rozruchowe, silniki czy akumulatory.  

Innowacyjne akcesoria

Niezależnie od tego, czy korzystasz z naszych urządzeń do zastosowań profesjonalnych czy prywatnych, piły łańcuchowe i prowadnice, żyłki i ostrza do koszenia oraz tarcze tnące STIHL zapewniają niezawodną, precyzyjną i efektywną pracę.  

Innowacyjne produkty od 1926 roku

Postęp i ułatwianie prac wykonywanych na łonie natury — z tą wizją założyciel firmy, Andreas Stihl, opracował swoją pierwszą pilarkę spalinową w 1926 roku.  

Obecnie interdyscyplinarny zespół specjalistów z naszego centrum rozwoju pracuje nad dalszym ulepszaniem technologii STIHL. Ergonomiczniej, wydajniej, bardziej ekologicznie, a nawet w połączeniu z siecią i cyfrowo. Technologia STIHL inspirowana jest wymaganiami natury i chęcią dawania z siebie wszystkiego.

Jeszcze więcej technologicznych rozwiązań i projektów