Informacje dla klientów

Informacje do produktów STIHL

AKCJE SERWISOWE STIHL

STIHL Kundin gibt ein STIHL Gerät in einem STIHL Fachhandel in den Service.

Jako odpowiedzialny producent firma STIHL musi czasami zdecydować się na wycofanie z rynku potencjalnie wadliwych urządzeń lub akcesoriów. Tutaj znajdziesz informacje na ten temat.

FAŁSZYWE OFERTY W INTERNECIE ZE STIHL GTA 26

Person nutzt den STIHL GTA 26 um einen Ast abzutrennen.

Obecnie można spotkać w sieci różne strony internetowe i reklamy podejrzanych dostawców, którzy rzekomo sprzedają np. przecinarkę do drewna STIHL GTA 26 po "bardzo atrakcyjnych" cenach. Oszuści sprawiają wrażenie, jakby byli bezpośrednio powiązani ze STIHL. Używają zdjęć STIHL lub adresów URL związanych ze STIHL. Niestety każdy, kto skorzysta z oferty pada ofiarą oszustów.

PIRACTWO PRZEMYSŁOWE

STIHL Mitarbeiter überprüfen die Qualität von einem STIHL Laubbläser.

Produkty STIHL charakteryzują się między rygorystycznymi normami jakości i bezpieczeństwa, czego nie można powiedzieć o podróbkach. Dowiedz się jak zabezpieczyć się przed niebezpiecznymi podróbkami.

OSTRZEŻENIE PRZED NIEZGODNYMI Z PRZEPISAMI PILARKAMI

STIHL Motorsäge MS261

„Urządzenia niezgodne z przepisami” są coraz częściej sprzedawane na rynku europejskim w różnych formach. „Niezgodność” oznacza nieprzestrzeganie odpowiednich wymagań prawnych, w szczególności przepisów dotyczących bezpieczeństwa i emisji, mających na celu ochronę użytkowników i środowiska.

POZOSTAŁE TEMATY

ZGODNOŚĆ E10

Der Tank einer STIHL Motorsäge wird mit Hilfe des Einfüllsystems mit Kraftstoff betankt.

Chcesz wiedzieć, czy Twój produkt STIHL lub VIKING jest zgodny z paliwem E10? Zapoznaj się z naszą informacją.

WIĘCEJ O STIHL