Innowacje i technologie

Dowiedz się, co wyróżnia sprawdzoną jakość STIHL i jak technologia STIHL pozwala profesjonalistom doskonalić swoje umiejętności.

Lepsza wydajność — sprawdzona jakość STIHL 

Wiemy, że w profesjonalnych zastosowaniach wydajność i niezawodność są niezbędne do pomyślnej realizacji projektu. Dlatego skupiamy się na tym, aby nigdy nie spoczywać na laurach i zawsze kwestionować granice tego, co możliwe. Tylko w ten sposób możemy zagwarantować Ci najlepsze narzędzia, rozwiązania i sprzęt, które ułatwią Ci pracę i przyczynią się do wyjątkowych doświadczeń.

Technologia STIHL. Dla wszystkich, którzy pracują w terenie.

Mamy dla Ciebie jeszcze więcej innowacji: Dmuchawa akumulatorowa BGA 300 oferuje nowy system redukcji hałasu zapewniający cichą pracę, a pilarka MSA 300 jest pierwszą pilarką STIHL z panelem informacyjno-obsługowym. Bezemisyjna przecinarka akumulatorowa TSA 230 nadaje się również do prac wewnątrz pomieszczeń, ponieważ zintegrowane przyłącze wody natychmiast wiąże powstające pyły.

Twój partner w zakresie zastosowań profesjonalnych

Dealer STIHL jest Twoim partnerem w zakresie profesjonalnych zastosowań. Dzięki specjalistycznej wiedzy i doświadczeniu pomoże wybrać właściwe narzędzia oraz zaoferować najwyższej klasy obsługę klienta i serwis. Znajdź Autoryzowanego Dealera STIHL i przekonaj się sam.

Bezpieczeństwo pracy w STIHL

Trzech mężczyzn w wyposażeniu ochronnym stoi przed pojazdem z otwartym bagażnikiem, w którym znajdują się urządzenia akumulatorowe STIHL

Bezpieczna i zdrowa praca

STIHL przykłada dużą wagę do bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia. Poinformujemy Cię o najważniejszych środkach ochrony i zabezpieczeniach, abyście razem z pracownikami mogli wykonywać swoją pracę bez zmartwień i w zdrowiu.

Ochrona od stóp do głów

Innowacyjne rozwiązania dla profesjonalistów we wszystkich branżach.

Niezależnie od tego, czy chodzi o ogrodnictwo i architekturę krajobrazu, leśnictwo czy przemysł budowlany, STIHL oferuje innowacyjne rozwiązania, które ułatwiają i usprawniają profesjonalną pracę. Dowiedz się, jakie technologie i innowacje są obecnie na topie w Twojej branży.

Zobacz także