Trzech profesjonalistów obsługuje urządzenia akumulatorowe STIHL na jednej powierzchni ładunkowej, w tle kobieta tnie żywopłot z wyposażeniem STIHL
Kobieta w sprzęcie ochronnym STIHL idzie z akumulatorowym urządzeniem w dłoni po ścieżce w parku, obramowanej krzewami o kwadratowym kształcie

Od profesjonalistów. Dla profesjonalistów.

Skorzystaj z fachowej wiedzy naszych ekspertów, ponieważ zasługujesz na doradztwo i serwis, a także na wydajne urządzenia.

Wszystko o Twojej branży

Najważniejsze cechy techniczne i innowacje

Zbliżenie na przecinanie pnia drzewa za pomocą akumulatorowej pilarki STIHL MSA 300

MSA 300: najmocniejsza pilarka na świecie

Akumulatorowa pilarka STIHL MSA 300 została zaprojektowana specjalnie z myślą o profesjonalnych zastosowaniach – zarówno w architekturze krajobrazu, jak i leśnictwie. Umożliwia wycinanie małych i średnich drzew, usuwanie pni i okrzesywanie.

Zbliżenie na osobę trzymającą w rękach akumulator litowo-jonowy STIHL AP 500 S

Najlepszy w swojej klasie: STIHL AP 500 S

Wydajny i trwały akumulator litowo-jonowy STIHL AP 500 S jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami akumulatorowymi systemu STIHL AP. Nadaje się do profesjonalnego zastosowania w pielęgnacji ogrodu, krajobrazu i drzew.

Zbliżenie na piłę łańcuchową STIHL Hexa

Piła łańcuchowa 3/8" Rapid Hexa firmy STIHL

Dzięki innowacyjnemu kształtowi zębów piły łańcuchowej Rapid Hexa zapewnia wyjątkowo wysoką wydajność cięcia. Dzięki temu nadaje się optymalnie do profesjonalnego zastosowania w leśnictwie i pozyskiwaniu drewna. 

Bezpieczeństwo pracy w STIHL

Trzech mężczyzn w wyposażeniu ochronnym stoi przed pojazdem z otwartym bagażnikiem, w którym znajdują się urządzenia akumulatorowe STIHL

Bezpieczna i zdrowa praca

STIHL przykłada dużą wagę do bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia. Poinformujemy Cię o najważniejszych środkach ochrony i zabezpieczeniach, abyście razem z pracownikami mogli wykonywać swoją pracę bez zmartwień i w zdrowiu.

Ochrona od stóp do głów

Znajdź najbliższego Dealera STIHL

STIHL na targach i innych wydarzeniach

Zobacz także