Serwis robotów koszących STIHL ¡MOW®

Dealer STIHL umieszcza robota koszącego STIHL iMOW w stacji ładującej w ogrodzie

Po wybraniu robota koszącego iMOW® możesz się zrelaksować. Autoryzowany Dealer może na życzenie zaoferować kompleksowy serwis robota koszącego obejmujący profesjonalną pomoc przy pierwszej instalacji oraz odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące oprogramowania iMOW®. Od samego początku możesz liczyć na fachową poradę dotyczącą nowego robota koszącego.

Kompleksowe doradztwo

Nikt nie zna robota koszącego iMOW® lepiej niż Autoryzowany Dealer STIHL. Wszyscy Dealerzy STIHL regularnie biorą udział w szkoleniach. W ten sposób zapewniamy, że na miejscu otrzymasz indywidualne i optymalne doradztwo. Na życzenie robot koszący może zostać profesjonalnie zainstalowany, naprawiany i serwisowany przez dealera. W autoryzowanym punkcie sprzedaży otrzymasz również wskazówki i porady dotyczące bezpiecznego i prawidłowego użytkowania STIHL iMOW®.

Instalację można zlecić Dealerowi w prosty sposób:

Opieka Dealera ¡MOW®

Dzięki Autoryzowanym Dealerom roboty koszące iMOW® są w dobrych rękach. Na życzenie autoryzowany sprzedawca oprócz instalacji iMOW® oferuje również inne usługi:

Konserwacja i przeglądy

Dealer przeprowadza coroczną konserwację i kontrolę robota koszącego iMOW®. Dealer kontroluje funkcjonalność iMOW® i w razie potrzeby instaluje w urządzeniu najnowsze oprogramowanie.

Czyszczenie i przechowywanie zimowe 

iMOW® wymaga regularnego czyszczenia. Dealer z przyjemnością się tym zajmie. Fachowo czyści i sprawdza przy tym obudowę, zespół koszący i styki ładowarki. Nie masz odpowiedniego miejsca do przechowywania robota koszącego w domu w okresie zimowym? W takim razie możesz skorzystać z serwisu iMOW® i zlecić oddanie urządzenia do magazynu u Dealera STIHL. Zajmie się on niezbędnymi przygotowaniami i zadba o fachowe przygotowanie stacji dokującej do zimy.

Kontrola i wymiana noży

Noże robota koszącego iMOW® należy regularnie wymieniać. Wymianę ostrzy można zlecić Dealerowi biorącemu udział w programie. Autoryzowany Dealer sprawdzi nóż pod kątem zużycia i uszkodzeń. Jeśli potrzebny jest nowy nóż, wymieni go i zainstaluje w robocie koszącym.

Poznaj nasze wskazówki