Nowości produktowe STIHL

Poznaj innowacje i nowe produkty STIHL, które ułatwią Twoją pracę lub pracę w domu z naturą i na łonie natury. Jak zawsze w przypadku nowych produktów, skupiliśmy się na jakości, wydajności i łatwości obsługi.

Dla użytkowników prywatnych.

STIHL MS 162 im Einsatz

STIHL MS 162

Spalinowa pilarka łańcuchowa STIHL MS 162 to niezawodna pilarka dla początkujących, przeznaczona zarówno do pielęgnacji wokół domu, jak i do ogrodnictwa i kształtowania krajobrazu. Niezależnie od tego, czy tniesz drewno opałowe, czy ścinasz drzewa owocowe, MS 162 nadaje się do szerokiego zakresu zastosowań.

STIHL SEA 20 im Einsatz

STIHL SEA 20

Bezprzewodowy odkurzacz ręczny STIHL SEA 20 odkurza małe powierzchnie z dużą mocą. Kompaktowa konstrukcja, ergonomicznie ukształtowana miękka rączka z przyciskiem blokady oraz wyświetlacz LED informujący o aktualnym stanie naładowania akumulatora sprawiają, że ten kompaktowy odkurzacz jest idealnym pomocnikiem w walce z nieporządkiem.

HTA 50 im Einsatz

STIHL HTA 50

Jeśli chcesz wykonywać prace pielęgnacyjne przy drzewach ozdobnych i owocowych, nowa akumulatorowa podkrzesywarka STIHL HTA 50 jest dla Ciebie idealna. Dzięki długości całkowitej 280 centymetrów jest skierowana dla prywatnych właścicieli ogrodów lub półprofesjonalnych użytkowników świadczących usługi pielęgnacji zielenii.  Profesjonaliści mogą również używać tego wytrzymałego urządzenia do cięcia gałęzi z poziomu ziemi, bez konieczności wchodzenia po drabinie.

STIHL BGA 60

STIHL BGA 60

Bezprzewodowa dmuchawa STIHL BGA 60 w mgnieniu oka usuwa liście i zielone odpady z powierzchni i ścieżek. Dzięki sile odmuchu do 15 niutonów, STIHL BGA 60 jest najmocniejszą dmuchawą akumulatorową w systemie akumulatorowym STIHL AK.

Chcesz otrzymywać jako pierwszy informacje o produktach i usługach STIHL? 

Dla profesjonalistów

STIHL Rapid Hexa

STIHL HEXA nowy system cięcia na skalę światową!

Innowacyjna piłą łańcuchowa Rapid Hexa 3/8" ze specjalnym pilnikiem ostrzącym Hexa wyróżnia się wydajnością cięcia i żywotnością. STIHL przedstawia innowacyjny łańcuch z nowym kształtem zębów, który dzięki szlifowi sześciokątnemu i wąskiemu rzazowi przewyższa wydajnością cięcia piły Rapid Super 3/8" nawet o 10%.

STIHL AP 500 S

STIHL AP 500 S

Wraz z akumulatorem STIHL AP 500 S STIHL wprowadza nowy typ urządzenia do magazynowania energii. Dzięki swojej innowacyjnej technologii wyróżnia się nie tylko pokaźnym skumulowaniem energiii przy względnie małym ciężarze, ale przede wszystkim dwukrotnie większą liczbą możliwych cykli ładowania, a tym samym znacznym wzrostem żywotności w porównaniu z konwencjonalnymi akumulatorami litowo-jonowymi.

STIHL MSA 300

STIHL MSA 300

Dzięki STIHL MSA 300 STIHL wprowadza najmocniejszą akumulatorową pilarkę łańcuchową na rynku, tworząc zupełnie nową jakość, szczególnie podczas cięcia w obszarach wrażliwych na hałas. Zakres zastosowań obejmuje ścinkę, okrzesywanie i wycinanie drzew średniej wielkości oraz prace z drewnem.

STIHL MSA 220 T

STIHL MSA 220 TC-O

Pilarka MSA 220 TC-O to najmocniejsza akumulatorowa pilarka do pielęgnacji drzew w ofercie STIHL i dlatego idealnie nadaje się do profesjonalnych prac związanych z pielęgnacją drzew. Najważniejszym elementem jest elektroniczny kokpit sterujący z wyświetlaczem LED 180°: pozwala nie tylko na łatwe manewrowanie pilarką w dowolnej pozycji, ale także pokazuje ​​użytkownikowi wszystkie ważne informacje o pilarce.

STIHl HTA 135 im Einsatz

STIHL HTA 135

Najmocniejsza akumulatorowa podkrzesywarka STIHL HTA 135 dla profesjonalnych użytkowników do pielęgnacji drzew, sadów i prac komunalnych. Jest wyjątkowo cicha i charakteryzuje się niskim poziomem wibracji.

STIHL BGA 300

STIHL BGA 300

Dmuchawa akumulatorowa STIHL BGA 300 oferuje profesjonalistom wysoką wydajność i szczególnie cichą pracę dzięki innowacyjnemu systemowi Silencer. Dmuchawa BGA 300 z siłą nadmuchu 25 niutonów jest topowym modelem i pierwszą dmuchawą plecakową STIHL.

STIHL Advance ProCom im Einsatz

STIHL Advance ProCom

Dzięki innowacyjnemu systemowi konferencyjnemu STIHL ADVANCE ProCOM, możesz wygodnie i efektywnie komunikować się podczas pracy, nawet w hałaśliwym otoczeniu, bez konieczności korzystania z dodatkowego urządzenia. Inteligentne ochronniki słuchu umożliwiają bezpośrednie połączenie z maksymalnie 16 zestawami słuchawkowymi innych użytkowników i w zasięgu do 600 m.

STIHL Smart Connector 2 A

STIHL Smart Connector 2 A

STIHL Smart Connector 2 A uzupełnia ofertę STIHL Connected, szczególnie dla użytkowników profesjonalnych. Po pierwszym połączeniu ze sterownikiem maszyny dodatkowe dane urządzenia, np. informacje o prędkości, są dostępne w portalu STIHL.

STIHL Connected Box

STIHL Connected Box

Nowy Connected Box STIHL sprawia, że zarządzanie flotą maszyn, na przykład w ogrodnictwie i architekturze krajobrazu lub usługach komunalnych, jest jeszcze łatwiejsze: jest dostępny w dwóch wersjach – jako stacjonarny i mobilny – i uzupełnia rozwiązanie systemowe STIHL Connected dla użytkowników profesjonalnych.