Leśnictwo

STIHL jest niezawodnym partnerem do codziennych wymagających zadań w najtrudniejszych warunkach w leśnictwie. Profesjonaliści zajmujący się pielęgnacją drzew doceniają doskonałą obsługę i wydajność pilarek łańcuchowych STIHL. W ten sposób STIHL podnosi produktywność i bezpieczeństwo na nowy poziom.

Profesjonalny sprzęt do lasu

pielęgnacja młodników

PIELĘGNACJA MŁODNIKÓW

Utrzymanie młodników zapewnia jakość i stabilność drzewostanów w lesie – a tym samym również przyszłość lasu. Dowiedz się, jak przebiega pielęgnacja młodych drzew i jakie narzędzia są używane.

Znajdź Autoryzowanego Dealera STIHL

Pilarki łańcuchowe STIHL, w tym MSA 300 C, na stoisku targowym

STIHL na targach i innych wydarzeniach

Chcesz dowiedzieć się więcej o STIHL i naszych profesjonalnych produktach? Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach! Tutaj znajdziesz aktualne informacje o nadchodzących terminach.

Sprzęt i akcesoria leśne

Bezpieczeństwo pracy w STIHL

Trzech mężczyzn w wyposażeniu ochronnym stoi przed pojazdem z otwartym bagażnikiem, w którym znajdują się urządzenia akumulatorowe STIHL

Bezpieczna i zdrowa praca

STIHL przykłada dużą wagę do bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia. Przekażemy Tobie informacje o najważniejszych środkach ochrony i zabezpieczeniach, abyście razem z pracownikami mogli wykonywać swoją pracę zdrowo i bezpiecznie.

Ochrona od stóp do głów

Inne tematy