Wskazówki prawne

Odwiedzając lub korzystając ze strony internetowej firmy STIHL akceptujecie Państwo poniższe warunki z jej korzystania.

Prawa autorskie
Wszystkie teksty, zdjęcia, materiały graficzne i audiowizualne oraz wszelkie inne informacje jak i ich postać (zawartość, treść) podlegają prawnej ochronie praw autorskich.

Wyłączne prawo do korzystania z wymienionych wyżej treści posiada ANDREAS STIHL Sp. z o.o.

Reprodukcja i/lub powielanie całości lub części jest dozwolone tylko za pisemną zgodą ANDREAS STIHL Sp. z o.o. W szczególności niedozwolone jest kopiowanie zdjęć i nagrań ze strony internetowej.

Znaki towarowe
Nazwa STIHL i logo STIHL są własnością chronioną ANDREAS STIHL AG & CO. Nazwa i marka VIKING są własnością chronioną STIHL Tirol GmbH Austria. Ponadto ANDREAS STIHL AG & Co. KG oraz STIHL Tirol GmbH posiadają całą gamę innych chronionych marek. Używanie jakiejkolwiek z marek wymaga uprzedniego pisemnego zezwolenia od jej właściciela.

Wyłączenie odpowiedzialności cywilnej
Treści naszych stron internetowych podlegają nieustannym zmianom. ANDREAS STIHL Sp. z o.o. dokłada za każdym razem najwyższych starań przy tworzeniu stron internetowych. Mimo to treści oddane zostają do dyspozycji bez gwarancji ich kompletności lub aktualności.

Przedstawiona na stronach www.stihl.pl oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66  par. 1 Kodeksu Cywilnego.

ANDREAS STIHL Sp. z o.o. nie ponosi bezpośredniej lub pośredniej odpowiedzialności cywilnej (umownie i pozaumownie) za korzystanie z informacji i danych tej strony internetowej.

ANDREAS STIHL Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treść stron internetowych, na które nasza strona odsyła bezpośrednio lub pośrednio. Goście odwiedzający naszą stronę na własne ryzyko odwiedzają inne strony internetowe i korzystają z nich zgodnie z obowiązującymi indywidualnymi warunkami dla każdej strony.