Skoncentrowana moc akumulatorów dla profesjonalistów. System AP

Profesjonalne zasilanie akumulatorowe zaprojektowane dla wszystkich, którzy każdego dnia korzystają z cichych i wydajnych urządzeń akumulatorowych.

Produkty z nagrania wideo

Wielka moc: zalety systemu AP

System STIHL AP służy do profesjonalnych zastosowań w pielęgnacji krajobrazu, ogrodu i drzew oraz w pracach komunalnych. Obejmuje on szeroką gamę urządzeń zasilanych akumulatorami, dostępnych w różnych kategoriach. Dzięki wydajnym akumulatorom litowo-jonowym i akumulatorom AR L do noszenia na plecach urządzenia te są wyjątkowo elastyczne w użyciu.

 Logo systemu AP firmy STIHL w postaci szarej ikony akumulatora
  • Większa moc, aby uporać się z każdym wyzwaniem

  • Wyjątkowo ciche, a więc doskonałe w środowiskach wrażliwych na hałas

  • Długi czas pracy do czasochłonnych zadań

  • Duża elastyczność — akumulatory pasujące do różnych urządzeń

Pracownik firmy zajmującej się ogrodnictwem i architekturą krajobrazu wyjmuje urządzenia STIHL AP-System i akumulator z powierzchni ładunkowej pojazdu.
Akumulatory do noszenia na plecach i dmuchawy do liści stosowane są w ogrodnictwie i architekturze krajobrazu.

Profesjonalny głos w zakresie systemów AP

Poznaj system akumulatorów systemu AP. Odwiedź Dealera STIHL!

Grafika z ikonami wszystkich profesjonalnych kategorii urządzeń STIHL z logo systemu STIHL AP na środku.

Kategorie urządzeń w systemie AP

System AP firmy STIHL składa się z urządzeń różnych kategorii dla każdego obszaru zastosowania w pielęgnacji krajobrazu, ogrodu i drzew.

Mocny duet STIHL Power-Duo: MSA 300 i akumulator AP 500 S

Czysta wydajność: MSA 220 T / TC

MSA 220 T | TC to wydajna akumulatorowa pilarka do pielęgnacji drzew przeznaczona dla profesjonalistów. Oferuje ona wiele zalet. Elektroniczny system obsługi z przyciskiem odblokowującym umożliwia łatwą i wygodną pracę przy wysokiej wydajności cięcia: w połączeniu z akumulatorem AP 300 S MSA 220 T/TC wykonuje do 260 cięć w 29 minut.

Zarządzanie ładowaniem i energią

Dzięki naszemu niezawodnemu zarządzaniu ładowaniem i energią wszystkie akumulatory można w pełni naładować przez noc, aby urządzenia były gotowe do pracy. Za pomocą naszej ładowarki akumulatorowej można naładować do 20 akumulatorów z systemu AP.  bottTainer chroni także przed warunkami atmosferycznymi i kradzieżą. Ponadto można monitorować wszystkie akumulatory i ich poziom naładowania. 

Zarządzanie flotą dla profesjonalistów

STIHL connected jest dostosowany do profesjonalnych wymogów dla ogrodnictwa i architektury krajobrazu. Dzięki temu użytkownik zawsze ma pewność co do statusu i lokalizacji urządzenia. Wraz ze Smart Connector 2 A cyfrowe zarządzanie flotą osiąga szczyt dzięki prostej instalacji, niezawodnemu rejestrowaniu czasu pracy i prędkości oraz jeszcze bardziej precyzyjnej ocenie.

Czasy pracy i ładowania

Wydajne urządzenia akumulatorowe STIHL z systemu AP wyróżniają się wytrzymałością i mocą. W tabelach przedstawiono czasy pracy urządzeń akumulatorowych z systemu AP, w zależności od używanego akumulatora oraz czasy ładowania różnych akumulatorów STIHL.

Praca w deszczu

Wszystkie urządzenia akumulatorowe STIHL z systemu AP są przeznaczone do regularnego, profesjonalnego użytkowania także w trudnych warunkach pogodowych, ponieważ mają one atestowaną ochronę przed bryzgami wody. Skuteczność została potwierdzona w wymagających testach wewnętrznych. Test ochrony przed bryzgami wody opiera się między innymi na standardzie IPX4.

Więcej na temat akumulatorów