REGULAMIN PROMOCJI: DODATKOWA GWARANCJA NA ZAKUP KOSY STIHL FS 461 C-EM i FS 491 C-EM – DLA FIRM

 

1/ Promocja obejmuje modele kos STIHL FS 461 C-EM (nr kat. 4147-200-0395) oraz FS 491 C-EM (nr kat. 4148-200-0145). 2/ Promocja skierowana jest do klientów dokonujących zakupu urządzeń na potrzeby firmy (jako podmioty gospodarcze). 3/ Klient oprócz zakupu kosy objętej promocją (pkt. 1) dokonuje w tym samym dniu zakupu urządzenia Smart Connector (nr kat. 0000-400-4900) oraz rejestruje je na darmowym koncie na platformie STIHL Connected w terminie 14 dni od daty zakupu. 4/ Warunkiem przyznania dodatkowej – 12 miesięcznej gwarancji jest zachowanie i okazanie w momencie zgłaszania reklamacji dowodu zakupu obu urządzeń.  5/Okres promocji od 20.04. do 20.12.2022 r. lub do wyczerpania zapasów.

stihl_connected

STIHL Smart Connector i portal STIHL connected umożliwiają analizę zebranych danych, a tym samym usprawniają codzienną pracę. Efektywnie zarządzasz flotą urządzeń oraz pracą ich użytkowników.

stihl_connected_team

Trzy podstawowe elementy systemu

connector

STIHL Smart Connector

  • STIHL Smart Connector można łatwo zintegrować z urządzeniem a technologia Bluetooth umożliwia przesyłanie najistotniejszych parametrów roboczych urządzenia na tablet lub smartfon.
aplikacja_stihl

Aplikacja STIHL connected

  • Po podłączeniu urządzenia do STIHL Smart Connectora, aplikacja STIHL connected rejestruje i zapisuje dane z urządzenia. Pozwala to kontrolować i precyzyjnie planować czas pracy danego urządzenia.
portal_stihl_connect

Portal STIHL connected

  • Portal STIHL connected umożlwia przegląd lokalizacji, dostępności oraz czasu pracy urządzeń. Pomaga również planować, zarządzać i analizować wykorzystanie posiadanej floty urządzeń.

STIHL Smart Connector pozwala na korzystanie z najnowszych rozwiązań STIHL za pośrednictwem aplikacji STIHL connected lub portalu STIHL connected. Po podłączeniu do urządzenia rejestruje czas jego pracy i przesyła dane poprzez Bluetooth na smartfon lub tablet, o ile znajdują się one w ich zasięgu.

Przejdź do karty produktu
stihl_connected

Zalety STIHL connected

przejrzystosc_stihl_connected

Dzięki portalowi STIHL connected zawsze wiesz gdzie znajduje się Twoje urządzenie i jaki jest jego aktualny status pracy.

analiza_pracy

Portal STIHL Connected umożliwia efektywną analizę zebranych danych. Dzięki temu planowanie pracy jest jeszcze łatwiejsze.

stihl_connect_pro

Dzięki portalowi STIHL connected masz stały dostęp do informacji o swoich urządzeniach. To dostęp do takich danych jak terminy przeglądów i gwarancji.

oszczędność_czasu

Niezawodne urządzenia, zawsze gotowe do pracy, oszczędzają czas i obniżają koszty, a co ważne pomagają stworzyć zgrany zespół.

STIHL connected

Najczęściej zadawane pytania

STIHL connect FAQ

Znajdziesz tu wszystkie informacje, których potrzebujesz by poprawnie zainstalować STIHL Connect.

STIHL connect FAQ
FAQ