stihl_connected

STIHL Smart Connector i oprogramowanie STIHL connect pro Portal umożliwiają analizę zebranych danych, a tym samym usprawniają codzienną pracę. Efektywnie zarządzasz flotą urządzeń oraz pracą ich użytkowników.

stihl_connected_team

Trzy podstawowe elementy systemu

connector

STIHL Smart Connector

  • STIHL Smart Connector można łatwo zintegrować z urządzeniem a technologia Bluetooth umożliwia przesyłanie najistotniejszych parametrów roboczych urządzenia na tablet lub smartfon.
aplikacja_stihl

Aplikacja STIHL

  • Po podłączeniu urządzenia do STIHL Smart Connectora, aplikacja STIHL rejestruje i zapisuje dane z urządzenia. Pozwala to kontrolować i precyzyjnie planować czas pracy danego urządzenia.
portal_stihl_connect

Portal STIHL connect pro

  • Portal STIHL connect pro umożlwia przegląd lokalizacji, dostępności oraz czasu pracy urządzeń. Pomaga również planować, zarządzać i analizować wykorzystanie posiadanej floty urządzeń.

STIHL Smart Connector pozwala na korzystanie z najnowszych rozwiązań STIHL za pośrednictwem aplikacji lub portalu STIHL connect pro. Po podłączeniu do urządzenia rejestruje czas jego pracy i przesyła dane poprzez Bluetooth na smartfon lub tablet, o ile znajdują się one w ich zasięgu.

Przejdź do karty produktu
stihl_connected

Zalety STIHL connected

przejrzystosc_stihl_connected

Dzięki STIHL connect pro zawsze wiesz gdzie znajduje się Twoje urządzenie i jaki jest jego aktualny status pracy.

analiza_pracy

STIHL Connected umożliwia efektywną analizę zebranych danych. Dzięki temu planowanie pracy jest jeszcze łatwiejsze.

stihl_connect_pro

Dzięki STIHL connect pro masz stały dostęp do informacji o swoich urządzeniach. To dostęp do takich danych jak terminy przeglądów i gwarancji.

oszczędność_czasu

Niezawodne urządzenia, zawsze gotowe do pracy, oszczędzają czas i obniżają koszty, a co ważne pomagają stworzyć zgrany zespół.

STIHL connected

Najczęściej zadawane pytania

STIHL connect FAQ

Znajdziesz tu wszystkie informacje, których potrzebujesz by poprawnie zainstalować STIHL Connect.

STIHL connect FAQ
FAQ