Solidny partner

Autoryzowany Dealer STIHL

autoryzowany_dealer_stihl

Produkty STIHL są sprzedawane wyłącznie przez specjalnie przeszkolonych Autoryzowanych Dealerów STIHL. Działanie takie wynika z jednego podstawowego powodu. Każdy, kto stawia wysokie wymagania odnośnie jakości i funkcjonalności pilarki łańcuchowej, oczekuje również profesjonalnej obsługi. Takich usług nie zapewni dowolny sklep czy market. Przekonajcie się Państwo sami do tego rozwiązania i pozwólcie, by doradzał Państwu zlokalizowany w okolicy Autoryzowany Dealer STIHL.

Fachowe doradztwo

Począwszy od zastosowań profesjonalnych aż po drobne prace w przydomowym ogrodzie - Autoryzowany Dealer STIHL do każdego zadania znajdzie dla Państwa odpowiednie urządzenie. Udzieli Państwu wskazówek związanych z bezpieczną i prawidłową obsługą urządzenia. Zaufajcie Państwo Autoryzowanemu Dealerowi STIHL, on doskonale zna się na rzeczy.

Kompetentny instruktaż

Chcemy, abyście Państwo przez długie lata cieszyli się z posiadania produktów STIHL. Dlatego właśnie Autoryzowany Dealer STIHL uruchomi każde, zakupione przez Państwa urządzenie, a ponadto udzieli praktycznych wskazówek związanych z eksploatacją i utrzymaniem długiej żywotności urządzenia.

Specjalistyczna obsługa

Jakość STIHL jest już pojęciem przysłowiowym. Dlatego właśnie nasi Klienci oczekują od urządzeń STIHL najwyższej niezawodności i najdłuższej żywotności nawet w przypadku eksploatacji w najtrudniejszych warunkach. Bez fachowej konserwacji spełnienie tych wymagań jest niemożliwe. Autoryzowany Dealer STIHL zatroszczy się o to, byście cieszyli się Państwo z posiadania swoich urządzeń przez długie lata.

Oryginalne części zamienne i akcesoria

Akcesoria STIHL - wszechstronność godna szerokiego zakresu zastosowań: dostosujcie Państwo swoje urządzenie do każdego zadania i zapytajcie Państwo Autoryzowanego Dealera STIHL o naszą bogatą ofertę akcesoriów. Można w niej znaleźć również oryginalne części zamienne STIHL. Tylko dzięki nim możemy zagwarantować Państwu wysoką jakość i sprawność, której oczekujecie od urządzeń STIHL.

Serwis STIHL

Serwis STIHL świadczony jest przez Autoryzowanych Dealerów. Serwis STIHL zapewnia Klientowi:

  • Fachowe doradztwo
  • Kompetentny instruktaż
  • Bogatą ofertę akcesoriów
  • Obszerny zakres prac konserwacyjnych i serwisowych
  • Szybką naprawę i dostarczenie oryginalnych części zamiennych

Pracownicy Autoryzowanego Dealera STIHL są regularnie szkoleni przez pracowników firmy STIHL. Przekonajcie się Państwo sami: żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi.