Zestawy serwisowe STIHL (B)

Regularny serwis - Łatwiejszy niż kiedykolwiek

Regularna konserwacja, taka jak wymiana filtra powietrza i paliwa oraz świecy zapłonowej może wydłużyć żywotność Twojego urządzenia. Przyczyniasz się tym samym do ochrony przed zabrudzeniami i uszkodzeniami komponentów oraz części, gwarantując sobie niezawodność i optymalną wydajność posiadanego urządzenia. 

Zestaw serwisowy zawiera odpowiednią świecę zapłonową, filtr paliwa i filtr powietrza.

Tak przebiega wymiana części eksploatacyjnych:

Zestaw serwisowy STIHL zawiera pasującą świecę zapłonową, filtr paliwa i filtr powietrza.

Obejrzyj poniższe filmy, aby dowiedzieć się, jak samodzielnie wymienić każdą z tych części.

 

Zadbaj o swoje urządzenie STIHL, a ono nigdy Ciebie nie zawiedzie!

W zestawie serwisowym STIHL znajdziesz wszystkie niezbędne oryginalne części STIHL do regularnej konserwacji. Można je bardzo łatwo i wygodnie wymienić. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy również o kontakt z Autoryzowanym Dealerem STIHL.

 

 

Jakich narzędzi użyć do wykonania serwisu?

Do samodzielnego serwisu najlepiej używać łatwego w obsłudze uniwersalnego klucza. Czasami taki klucz jest dołączony do urządzenia STIHL podczas zakupu . W opakowaniu zestawu serwisowego zintegrowany jest kartonowy haczyk. Pozwala to na wyjęcie i wymianę filtra paliwa. Nie potrzebujesz dodatkowych narzędzi.

Jak prawidłowo wymienić filtr powietrza?

DLACZEGO WYBRAĆ FILTRY POWIETRZA STIHL?

 

Dlaczego filtry powietrza STIHL?

Filtr włókninowy STIHL zapewnia dobrą jakość filtrowania w różnych warunkach pracy. Grube cząsteczki brudu są wyłapywane na powierzchni, podczas gdy drobne cząsteczki brudu są zatrzymywane wewnątrz filtra. Dzięki temu silnik Twojego urządzenia jest niezawodnie chroniony przed wnikaniem pyłu ściernego. Wydajność jest utrzymywana, zużycie paliwa jest niskie, a Ty uruchamiasz urządzenie lekko jak zawsze.

Jak prawidłowo wymienić świecę zapłonową?

DLACZEGO WYBRAĆ ŚWIECĘ ZAPŁONOWĄ STIHL?

 

Po co wymieniać świecę zapłonową?

Aby utrzymać wydajność urządzenia, zaleca się regularną wymianę świecy zapłonowej. Jest to niezbędne dla czystego spalania paliwa w silniku.

Jak prawidłowo wymienić filtr paliwa?

Jaka jest funkcja filtra paliwa?

 

Jaka jest funkcja filtra paliwa?

Filtr paliwa chroni  paliwo przed dostaniem się do silnika zanieczyszczeń z zewnątrz. W ten sposób chroni silnik i zapewnia lepszą żywotność. Powinien być również regularnie wymieniany, aby zapewnić niezawodne działanie.

Wyszukaj najbliższego Autoryzowanego Dealera STIHL