Try before buy: wypróbuj urządzenie akumulatorowe przed zakupem

Try Before Buy

Jesteś zainteresowany urządzeniami akumulatorowymi STIHL, ale nie jesteś pewien, czy sprawdzą się do Twoich potrzeb? Nowa usługa "Try before buy - Wypróbuj przed zakupem" jest właśnie dla Ciebie. Wypróbuj urządzenia akumulatorowe STIHL bez zobowiązań przed zakupem i zachwyć się ich funkcjonalnością.

Wypróbuj akumulatorowe urządzenia ogrodowe STIHL w ramach usługi "TRY BEFORE BUY - Wypróbuj przed zakupem".

Chcesz kupić nowe urządzenie ogrodowe, ale nadal nie jesteś pewien, który model jest dla Ciebie odpowiedni? Program TRY BEFORE BUY umożliwia klientom wypróbowanie wybranych urządzeń akumulatorowych bez konieczności dokonywania zakupu. Jak to zrobić?

STIHL BGA 57


System akumulatorowy STIHL

Od prawie 100 lat firma STIHL jest liderem postępu technologicznego w dziedzinie techniki leśnej i ogrodniczej. Firma STIHL od samego początku jest zaangażowana w rozwój pilarek spalinowych i stale wprowadza własne innowacyjne rozwiązania. Technologia akumulatorowa jest cicha, łatwa w obsłudze, intuicyjna i nadaje się do użytku w ogrodzie, a także do pielęgnacji lasów czy zieleni publicznej. To nowoczesne rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują rozwiązania o wysokiej wydajności, a także przyjaznego dla środowiska. Poprzez nasz program "TRY BEFORE BUY - Wypróbuj przed zakupem" chcielibyśmy przybliżyć te technologie naszym klientom.

 

Dzięki TRY BEFORE BUY możesz wypróbować urządzenia z 2 seriiSystem AK i System AP. Co czyni je wyjątkowymi? Możesz użyć akumulatora z danej serii do zasilania wszystkich urządzeń w ramach określonego systemu. Jeden akumulator - cała gama możliwości!

TBB

Lista urządzeń objętych programem

Lista Dealerów STIHL biorących udział w programie "TRY BEFORE BUY - Wypróbuj przed zakupem"

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki Dealerów

Chcesz wiedzieć więcej na temat technologii akumulatorowej STIHL

Dokumenty do pobrania

TBB