3099,00 zł
Rekomendowana cena detaliczna.
NOWOŚĆ
Wybierz artykuł
Skontaktuj się z Dealerem STIHL
Ten produkt możesz kupić u Autoryzowanych Dealerów STIHL oraz skorzystać z fachowej porady i instruktażu.

Dane techniczne

Napięcie znamionowe36 V
Ciężar5,7 [kg] 1)
Poziom ciśnienia akustycznego80 dB(A) 2)
Poziom mocy akustycznej94 dB(A) 2)
Wartość drgań uchwyt lewy/prawy2,8/1,6 m/s² 3)

Wyposażenie i funkcje

Ilustracje stanowią zdjęcia przykładowe. Wygląd i konkretne umieszczenie cech wyposażenia na produkcie może – przy tej samej funkcjonalności – odbiegać od ilustracji.

Kosa akumulatorowa FSA 200: cicha i mocna dla szybkich zadań przy koszeniu

Najmocniejsza kosa akumulatorowa STIHL FSA 200 umożliwia profesjonalistom zajmującym się pielęgnacją ogrodów i krajobrazu oraz firmom komunalnym bardzo skuteczne i wygodne koszenie większych trawników, nawet na obszarach wymagających zachowania ciszy. Ergonomiczny oburęczny uchwyt do koszenia ułatwia wygodną pracę podczas koszenia wysokiej trawy i chwastów. Składane pokrętło umożliwia szybkie i łatwe dostosowanie uchwytu do pozycji, która odpowiada użytkownikowi.

Dzięki średnicy koszenia do 450 mm i mocnemu silnikowi STIHL EC, masz idealne warunki do efektywnej pielęgnacji terenów zielonych, szczególnie podczas koszenia trawy i zarośli. Zoptymalizowany, wielofunkcyjny uchwyt sterujący umożliwia regulację prędkości w 3 poziomach, po to aby pracować tak wydajnie, jak to tylko możliwe, jednocześnie oszczędzając jak najwięcej energii. Tryb oszczędzania energii sygnalizowany jest diodą LED. Wyposażona w płynną regulację prędkości obrotowej dopasowującą obroty do wykonywanej pracy. System antywibracyjny STIHL redukuje wibracje kosy STIHL FSA 200, chroniąc mięśnie i stawy.

Filtr powietrza w wytrzymałej obudowie zapewnia długą żywotność kosy spalinowej, ponieważ silnik jest zawsze optymalnie chłodzony. Filtr jest również łatwy do czyszczenia. Obudowa kosy FSA 200 jest przygotowana do użycia z STIHL Smart Connector 2 A. Oprócz standardowego narzędzia tnącego - głowicy żyłkowej STIHL PolyCut 28-2 można zastosować tarczę do koszenia trawy STIHL GrassCut z dwoma ostrzami.

W naszym przeglądzie wydajności akumulatora STIHL i czasów ładowania możesz zobaczyć, jak długo możesz pracować z kosą akumulatorową STIHL FSA 200 i jak długo trwa ładowanie akumulatora.

Wszystkie narzędzia akumulatorowe systemu STIHL AP zostały zaprojektowane z myślą o profesjonalnych użytkownikach i codziennej pracy, nawet w niesprzyjających warunkach pogodowych. Z tego powodu posiadają certyfikat bryzgoszczelności. Skuteczność tego rozwiązania jest również weryfikowana poprzez wymagające testy wewnętrzne. Test wody rozpryskowej jest zgodny m.in. ze standardem IPX4. W przypadku STIHL FSA 200 osłona przeciwbryzgowa, która została już sprawdzona w testach wewnętrznych, została również certyfikowana zgodnie z klasą ochrony IPX4.

Wskazówki i porady