System akumulatorów STIHL AS: do prac w ogrodzie i wokół domu

Niezwykle kompaktowe i poręczne urządzenia systemu AS idealnie nadają się do precyzyjnych prac w ogrodzie i wokół domu. Wymienny akumulator dostarcza potrzebną energię.

 Urządzenia STIHL w systemie AS, akumulatorowy obcinacz do drewna GTA 26, akumulatorowe nożyce do krzewów HSA 26 i akumulatorowy odkurzacz ręczny SEA 20
Logo systemu AS firmy STIHL w postaci zielonej ikony akumulatora

System STIHL AS

Twój ogród to Twoje hobby? Zajmujesz się przede wszystkim sezonowymi pracami na małych trawnikach i drzewach na swojej działce oraz odkurzaniem małych powierzchni w garażu, warsztacie i samochodzie? W takim razie doskonałym wyposażeniem będą dla Ciebie urządzenia systemu AS.

Kompaktowe urządzenia akumulatorowe systemu AS idealnie nadają się do okazjonalnych zastosowań dzięki wyjątkowo łatwej obsłudze. Ze względu na niewielkie rozmiary są one również bardzo łatwe do przechowywania między kolejnymi zastosowaniami. Wyróżniają się przy tym wysoką wydajnością i dużą wytrzymałością. Energia napędzająca urządzenia w systemie AS jest niezawodnie dostarczana przez wymienny akumulator litowo-jonowy.

Urządzenia systemu AS 

System AS obejmuje trzy urządzenia ogrodowe: akumulatorowe nożyce do żywopłotu i krzewów STIHL HSA 26, akumulatorową przecinarkę do drewna GTA 26 i akumulatorowy odkurzacz ręczny SEA 20.

Akumulatorowe nożyce do krzewów STIHL HSA 26

Akumulatorowe nożyce do krzewów STIHL HSA 26 doskonale nadają się do pielęgnacji krzewów i precyzyjnego przycinania brzegów trawników — doskonale wyjaśnia to poniższy film.

Krzew cięty za pomocą akumulatorowych nożyc do krzewów STIHL HSA 26

Akumulatorowe nożyce do krzewów HSA 26

Doskonała pielęgnacja krzewów i krawędzi trawnika za pomocą HSA 26. Poręczne akumulatorowe nożyce do krzewów STIHL doskonale nadają się do pielęgnacji małych żywopłotów i drobnolistnych drzewek ozdobnych. Dołączone noże do ścinania trawy umożliwiają szybkie i precyzyjne przycinanie krawędzi trawnika.

Obcinacz do drewna STIHL GTA 26 

Pod względem mocy, wydajności i obsługi przecinarka do drewna STIHL GTA 26 ma wiele zalet w pielęgnacji ogrodu. Poniższy film przedstawia najważniejsze powody, dla których warto pracować GTA 26.

Drzewo żywopłotu cięte akumulatorowym obcinaczem do drewna STIHL GTA 26

Akumulatorowy przecinarka do drewna GTA 26

Łatwy w obsłudze akumulatorowa przecinarka do drewna STIHL GTA 26 z wymiennym akumulatorem litowo-jonowym 10,8 V jest idealny do przycinania drzew i krzewów, rozdrabniania zieleni lub tworzenia konstrukcji z drewna.

Od rozpakowywania po cięcie gałęzi: tak działa GTA 26

Odkurzacz ręczny STIHL SEA 20 

Odkurzacz ręczny STIHL SEA 20 umożliwia wydajne i wygodne czyszczenie warsztatu. Więcej informacji na temat SEA 20 można znaleźć w poniższym filmie.

Mężczyzna czyści sufit warsztatu za pomocą odkurzacza ręcznego STIHL zasilanego akumulatorem

Akumulatorowy odkurzacz ręczny SEA 20

Poręczny akumulatorowy odkurzacz ręczny STIHL umożliwia łatwe czyszczenie mniejszych, suchych powierzchni i narożników. Kompaktowa konstrukcja, duża moc ssania i wszechstronne nasadki ssące umożliwiają elastyczne i precyzyjne stosowanie. Niewielka waga, wygodny miękki uchwyt i zintegrowany hamulec sprawiają, że obsługa jest praktyczna i łatwa.

Znajdź Autoryzowanego Dealera STIHL i zapytaj o urządzenia systemu AS

Akcesoria

Aby zapewnić płynną pracę urządzeń systemu AS, oferujemy szereg praktycznych akcesoriów, takich jak akumulatory, ładowarki i wiele narzędzi.

Przykładowe czasy pracy akumulatora systemu AS

Urządzenia akumulatorowe systemu AS są nie tylko kompaktowe i poręczne, ale także wyróżniają się wytrzymałością i mocą.* Dzięki temu doskonale nadają się do pielęgnacji zieleni w domu i ogrodzie. Niezależnie od tego, czy chcesz nadać kształt żywopłotowi, przyciąć owocowe drzewko, czy po prostu poodkurzać, system AS jest do Twojej dyspozycji.

Tutaj znajdziesz przegląd czasów pracy i ładowania wszystkich urządzeń akumulatorowych STIHL.

Urządzenie Czas pracy na ładowanie akumulatora* Przykładowe zastosowanie*
HSA 26 Do 110 min Przycinanie do 30 kuli bukszpanowych
GTA 26 Do 25 min Do cięcia gałęzi (ø 4 cm) do 80 cięć
SEA 20 Do 14 minut Podczas odkurzania zanieczyszczeń

*Podane czasy pracy na ładowanie akumulatora i dane dotyczące powierzchni są wartościami orientacyjnymi i mogą się różnić w zależności od zastosowania i ciętego materiału.

Jeszcze więcej dla miłośników techniki