Rozwój techniki akumulatorowej

Zanim po raz pierwszy uruchomicie swoje urządzenie akumulatorowe, możecie być pewni, że nasi inżynierowie wielokrotnie je sprawdzili.

Rozwój techniki akumulatorowej

Energia w kompaktowej oprawie
W kwestiach związanych z wydajnym wykorzystaniem energii, nasi koledzy z działu rozwoju techniki akumulatorowej są niezastąpionymi specjalistami. Dzieje się tak dlatego, że sami konstruujemy akumulatory przeznaczone do stosowania w urządzeniach akumulatorowych STIHL. Ich oferta stale się zwiększa. Dzięki temu możemy optymalnie dopasowywać pracę silników elektrycznych naszych urządzeń z mocą i pojemnością akumulatorów STIHL.

Długa żywotność – pełna moc
Oznacza to dla Was, że urządzenie STIHL optymalnie wykorzystuje energię dostarczaną przez akumulator, dzięki czemu pracuje możliwie najdłużej i oferuje najlepszą możliwą wydajność. Dzięki własnemu działowi konstrukcji akumulatorów i silników elektrycznych EC STIHL zrobił krok, który uczyniło niewielu producentów. STIHL jest o tym przekonany: konstrukcja i rozwój własnych akumulatorów, urządzeń i podzespołów stanowi decydujący czynnik rozwoju w tym segmencie produktowym. Pragniemy zaoferować Państwu pełną moc STIHL. W każdym akumulatorze STIHL i w każdym urządzeniu akumulatorowym STIHL. Dziś i jutro.