Akumulatorowy System AK.
Gotowy na każde wyzwanie

A woman standing in a garden with a selection of STIHL AK System cordless power tools
A woman standing in a garden with a selection of STIHL AK System cordless power tools

Akumulatorowy system AK  to elastyczne rozwiązanie do ambitnych prac w ogrodzie. Tutaj znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o naszym wydajnym systemie akumulatorowym.

System AK: jeden akumulator dla wielu urządzeń

Akumulatory litowo-jonowe systemu AK to ciche, wydajne i łatwe do wymiany rozwiązanie dla posiadaczy ogrodów i domów lub osób zajmujących się pielęgnacją terenów wymagających zachowania ciszy. O ich wyjątkowości świadczy fakt, że można ich używać we wszystkich urządzeniach tego systemu. To proste: wybierz najbardziej odpowiedni z trzech akumulatorów o różnej pojemności energii, w zależności od mocy potrzebnej do wykonywanej pracy. Diody LED na bateriach przez cały czas wskazują poziom naładowania baterii, co oznacza, że ​​w dowolnym momencie możesz podejrzeć czy bateria wymaga naładowania.

 

Logo of the AK system from STIHL in the form of a yellow battery icon

Akumulatory systemu AK

 • Akumulator AK 10

  Akumulator AK 10

  Kompaktowy akumulator litowo-jonowy

  Szczegóły
 • Akumulator AK 20

  Akmumulator AK 20

  Kompaktowy akumulator litowo-jonowy

  Szczegóły
 • Akumulator AK 30

  Akumulator AK 30

  Kompaktowy akumulator litowo-jonowy

  Szczegóły

AKU POWER w akcji

System AK to wydajna moc i łatwość użytkowania. Akumulatory STIHL AK można łatwo łączyć ze wszystkimi urządzeniami akumulatorowymi systemu AK: od kosy mechanicznej po nożyce do żywopłotu. System AK zawiera wszystko, czego potrzebujesz do wszechstronnych zastosowań w domu i ogrodzie. Podziwiaj urządzenia systemu AK w akcji na naszym filmiku. Zobacz jak wybrane urządzenia tego systemu z łatwością przycinają wysokie żywopłoty i  tworzą wyraźne krawędzie trawnika.

Wyposażenie i porady dla Twoich projektów

Odpowiednie urządzenie akumulatorowe do każdego projektu: odkryj nasze urządzenia STIHL i ich wszechstronne zastosowanie w naszych poradnikach.

Inne urządzenia akumulatorowe systemu AK

Elastyczność urządzeń akumulatorowych Sytemu AK

Chcesz wiedzieć, ile możesz zdziałać z w pełni naładowanym akumulatorem STIHL AK-System? Poniższa tabela zawiera przykłady tego, jak wydajne akumulatory AK w połączeniu z naszymi urządzeniami systemu AK sprawdzą się w Twojej codziennej pracy.

Tutaj możesz sprawdzić szacunkowe ► czasy pracy i ładowania 

Inne zagadnienia dotyczące technologii akumulatorowej

Akcesoria do urządzeń Systemu AK

Poznaj dostępne akumulatory, ładowarki i inne akcesoria do urządzeń pracujących w Systemie AK. Dzięki nim w pełni wykorzystasz możliwości naszych urządzeń

Dowiedz się więcej
The cordless power system from STIHL - Fully charged with STIHL

Żywotność i czas ładowania akumulatora

Dowiedz się o żywotności akumulatora na jednym ładowaniu dla poszczególnych urządzeń akumulatorowych STIHL, a także o czasach ładowania różnych akumulatorów STIHL.

Dowiedz się więcej
Battery life and charging time

Wskazówki dotyczące eksploatacji akumulatora

Właściwa obsługa akumulatorów jest kluczem do zapewnienia ich długiej żywotności. Dotyczy to zarówno użytkowania, jak i przechowywania akumulatorów. 

Dowiedz się więcej
Proper Lithium-Ion battery storage