Pytania dotyczące produktów STIHL

1. Dlaczego produktów STIHL nie można kupić w dużych marketach budowlano-ogrodniczych?

Produkty STIHL są sprzedawane wyłącznie przez sieć wyspecjalizowanych, autoryzowanych Dealerów. Ma to swoje uzasadnienie. Przede wszystkim pozwala zapewnić najwyższą jakość obsługi, pozwala na optymalne dopasowanie maszyny do oczekiwań Klienta oraz gwarantuje praktyczny instruktaż przy zakupie w zakresie pracy i bezpieczeństwa urządzenia. Żaden market budowlany nie zapewni takiego poziomu obsługi Klienta. Zapraszamy do odwiedzenia naszych Dealerów STIHL.

2. Gdzie mogę otrzymać nową instrukcję obsługi urządzenia STIHL?

Przy zakupie urządzenia STIHL Autoryzowany Dealer dołącza instrukcję obsługi urządzenia. W przypadku zgubienia instrukcji prosimy skontaktować się ze swoim Dealerem.

3. Jak znaleźć najbliższego Dealera w okolicy?

Używając wyszukiwarki dealerów znajdziesz najbliższy dla siebie punkt w okolicy.

4. Gdzie znajdę informacje na temat asortymentu firmy STIHL w Polsce?

Cały aktualnie oferowany w Polsce asortyment jest dostępny w katalogach STIHL. Dzięki Wirtualnemu doradcy wybierzecie Państwo odpowiedni produkt dla siebie i swoich potrzeb.

Istnieje możliwość zamówienia katalogu STIHL bezpośrednio do Klienta. W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z najbliższym Autoryzowanym Dealerem.

5. Gdzie można kupić części zamienne i akcesoria?

Stosowanie oryginalnych części zamiennych STIHL wpływa na utrzymanie wydajności pracy urządzenia, bezpieczeństwa i trwałości maszyny. Oryginalne części zamienne i akcesoria można nabyć u Autoryzowanych Dealerów na terenie całego kraju.

6. Kto udzieli mi fachowej odpowiedzi na pytania dotyczące produktów STIHL?

Niestety nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć, w tym miejscu, na każde pytanie dotyczące produktów STIHL. Dlatego prosimy kierować pytania bezpośrednio do Autoryzowanych Dealerów STIHL. Każdy z nich posiada odpowiednie przeszkolenie techniczne i na pewno spróbuje odpowiedzieć na każde pytanie.

7. Gdzie znajdę karty bezpieczeństwa dla materiałów eksploatacyjnych STIHL?

Więcej informacji dotyczących bezpieczeństwa materiałów eksploatacyjnych dla urządzeń STIHL znajdują się w zakładce Dodatkowe informacje.

8. Gdzie znajdę dodatkowe informacje o asortymencie firmy STIHL i praktyczne porady?

Praktyczne informacje dotyczące pielęgnacji zieleni, cięcia drewna i technik pracy znajdziecie Państwo w zakładce Porady. Dodatkowe informacje o produktach umieszczone są w poszczególnych zakładkach produktowych, ale także w Rozwiązaniach technicznych.

9. Gdzie otrzymam wskazówki dotyczące bezpiecznej pracy urządzeniami spalinowymi STIHL?

Wszystkie ważne informacje zostały zawarte w instrukcji urządzenia, dołączanej do każdego produktu firmy STIHL. Na stronie internetowej można również znaleźć "Instrukcje bezpiecznej pracy urządzeniami". Podstawowe zasady uruchamiania urządzenia i bezpiecznej pracy uzyskają Państwo u Autoryzowanych Dealerów STIHL podczas zakupu urządzenia.

10. Gdzie znajdę nową instrukcję obsługi dla mojego urządzenia STIHL w przypadku jej utraty?

Przy zakupie urządzeń STIHL instrukcję obsługi otrzymają Państwo od Autoryzowanego Dealera. Jeśli straciliście instrukcję obsługi, możecie pobrać bezpłatnie potrzebną instrukcję STIHL. Do starszych wersji urządzeń instrukcje mogą nie być dostępne online.Prosimy zwrócić się w tym przypadku do Autoryzowanego Dealera STIHL lub do nas.

12. Gdzie mogę otrzymać wskazówki dotyczące bezpiecznego użytkowania urządzeń STIHL?

Wszystkie ważne wskazówki znajdziecie Państwo w instrukcji obsługi urządzenia. Dodatkowo oferujemy Państwu broszury bezpieczeństwa  "Bezpieczne prace z urządzeniami spalinowymi STIHL", które można bezpłatnie pobrać.  

Ważne: w tych broszurach zwróciliśmy uwagę na rozdział z instrukcji obsługi dotyczący określonego urządzenia. Dlatego należy bezwzględnie zapoznać się z instrukcją obsługi wybranego urządzenia.