1749,00 zł
Rekomendowana cena detaliczna.
NOWOŚĆ
Wybierz artykuł
Skontaktuj się z Dealerem STIHL
Ten produkt możesz kupić u Autoryzowanych Dealerów STIHL oraz skorzystać z fachowej porady i instruktażu.

Dane techniczne

Szerokość cięcia46 cm
Wysokość cięcia20 - 100 mm
Regulacja wysokości cięcia7-stopniowa (centralna)
Pojemność kosza na trawę52 l
Napęd--

Wyposażenie i funkcje

Ilustracje stanowią zdjęcia przykładowe. Wygląd i konkretne umieszczenie cech wyposażenia na produkcie może – przy tej samej funkcjonalności – odbiegać od ilustracji.

Kosiarka spalinowa RM 248: idealna do ogrodu

Kosiarka spalinowa RM 248 umożliwia efektywne koszenie trawników ogrodowych o powierzchni do 1 200 m2 . Ogrodnicy-hobbyści mogą używać RM 248 do efektywnej pielęgnacji trawnika. Ten przyjazny dla użytkownika model podstawowy oferuje dobry stosunek ceny do wydajności i imponującą szerokość koszenia wynoszącą 46 cm umożiwiając wydajną pracę w ogrodach średniej wielkości

Dzięki funkcji łatwego startu  jest szybko gotowy do użycia. Wygodny pojedynczy uchwyt kierujący o regulowanej wysokości  zapewnia wygodną i ergonomiczną obsługę. Centralnie umieszczona, siedmiostopniowa regulacja wysokości koszenia jest łatwa w obsłudze i umożliwia koszenie na wysokości od 20 mm do 100 mm.

Dzięki standardowemu wyposażeniu w nóż wielofunkcyjny, przystawkę do mulczowania i wyrzut boczny, kosiarka nadaje się zarówno do koszenia, jak i mulczowania. Możesz kosić tradycyjnie lub rozprowadzić pokos po trawniku przez wyrzut boczny. Kosiarka spalinowa STIHL RM 248 jest wyposażona w 52-litrowy kosz do zbierania trawy. Wskaźnik poziomu napełnienia pokazuje, kiedy należy opróżnić kosz.

Wskazówki i porady