1999,00 zł
Rekomendowana cena detaliczna.
NOWOŚĆ
Wybierz artykuł
Skontaktuj się z Dealerem STIHL
Ten produkt możesz kupić u Autoryzowanych Dealerów STIHL oraz skorzystać z fachowej porady i instruktażu.

Kosiarka spalinowa RM 253: do średnich i większych trawników

Kosiarka spalinowa RM 253 umożliwia koszenie trawników ogrodowych o powierzchni do 1 800 m2. Duża szerokość koszenia wynosząca 51 cm jest bardzo praktyczna, szczególnie w przypadku wydajnej pielęgnacji większych powierzchni. Dzięki STIHL RM 253 możesz szybko i skutecznie zadbać o swój trawnik.

Kosiarka jest również wyposażona w funkcję łatwego startu, dzięki czemu można ją uruchomić przy minimalnym wysiłku,  niezależnie od tego, czy jest zimno, czy ciepło. Wygodna kierownica o regulowanej wysokości zapewnia wygodne i ergonomiczne prowadzenie kosiarki. Centralnie umieszczona, siedmiostopniowa regulacja wysokości koszenia jest łatwa w obsłudze i umożliwia koszenie na wysokości od 20 mm do 100 mm.

Dzięki standardowemu wyposażeniu w nóż wielofunkcyjny, przystawkę do mulczowania i wyrzut boczny, kosiarka nadaje się zarówno do koszenia, jak i mulczowania. Możesz kosić bezpośrednio lub rozprowadzić je po trawniku przez wyrzut boczny. Kosiarka spalinowa STIHL RM 253 posiada 55-litrowy pojemnik do zbierania trawy. Wskaźnik poziomu napełnienia pokazuje, kiedy należy opróżnić pojemnik.

Wyposażenie i funkcje

Ilustracje stanowią zdjęcia przykładowe. Wygląd i konkretne umieszczenie cech wyposażenia na produkcie może – przy tej samej funkcjonalności – odbiegać od ilustracji.

Innowacyjny kosz na trawę
SKŁADANY KOSZ NA ŚCIĘTĄ TRAWĘ
Trwałe kółka
NISKIE OPORY KÓŁ
SILNIK Z SYSTEMEM ŁATWEGO ROZRUCHU
SILNIK Z SYSTEMEM ŁATWEGO ROZRUCHU

Dane techniczne

Szerokość cięcia51 cm
Wysokość cięcia20 - 100 mm
Regulacja wysokości cięcia7-stopniowa (centralna)
Pojemność kosza na trawę55 l
Napęd--

Wskazówki i porady