2119,00 zł
Rekomendowana cena detaliczna.
Wybierz artykuł
Skontaktuj się z Dealerem STIHL
Ten produkt możesz kupić u Autoryzowanych Dealerów STIHL oraz skorzystać z fachowej porady i instruktażu.

Dane techniczne

Powierzchnia trawnikado 330 m²
Szerokość cięcia37 cm
Wysokość cięcia30 - 70 mm
Regulacja wysokości cięcia5-stopniowa (centralna)
Pojemność kosza na trawę40 l

Wyposażenie i funkcje

Ilustracje stanowią zdjęcia przykładowe. Wygląd i konkretne umieszczenie cech wyposażenia na produkcie może – przy tej samej funkcjonalności – odbiegać od ilustracji.

kosiarka akumulatorowa RMA 239, zestaw z akumulatorem AK 30 i ładowarką AL 101: wydajne koszenie mniejszych i średnich trawników

Jeśli chcesz kosić trawnik bez szybkiej przerwy na ładowanie akumulatora, możesz użyć kosiarki akumulatorowej STIHL RMA 239 w zestawie z akumulatorem AK 30 systemu STIHL AK i standardową ładowarkę STIHL AL 101. Dzięki temu możesz skosić trawnik o powierzchni do 330 m² przy jednym ładowaniu akumulatora. Kosiarka akumulatorowa RMA 239 ma lekką i bardzo wytrzymałą obudowę polimerową, szerokości koszenia 37 cm, niewielki ciężar. Dzięki centralnej regulacji wysokości koszenia możesz ustawić żądaną wysokość koszenia w 5 stopniach od 30 mm do 70 mm. Kosz na trawę o pojemności 40 l jest składany, dzięki czemu można go opróżnić w kilku prostych krokach. Składany uchwyt jest szczególnie praktyczny do przechowywania i transportu.
RMA 239

Wskazówki i porady