3099,00 zł
Rekomendowana cena detaliczna.
NOWOŚĆ
Wybierz artykuł
Skontaktuj się z Dealerem STIHL
Ten produkt możesz kupić u Autoryzowanych Dealerów STIHL oraz skorzystać z fachowej porady i instruktażu.

Dane techniczne

Szerokość cięcia51 cm
Wysokość cięcia20 - 100 mm
Regulacja wysokości cięcia7-stopniowa (centralna)
Pojemność kosza na trawę55 l
Długość urządzenia z koszem na trawę160 cm

Wyposażenie i funkcje

Ilustracje stanowią zdjęcia przykładowe. Wygląd i konkretne umieszczenie cech wyposażenia na produkcie może – przy tej samej funkcjonalności – odbiegać od ilustracji.

RMA 253 kosiarka akumulatorowa w zestawie AK 30 S i ładowarką AL 101: wydajna koszenie mniejszych i średnich trawników

Podczas pracy w przydomowym ogrodzie kosiarka akumulatorowa STIHL RMA 253 oferuje ogrodnikom-hobbystom wysoką wydajność i cichą pracę. Może być również stosowana w obszarach wrażliwych na hałas, takich jak tereny zamieszkałe. W zestawie z wydajną baterią STIHL AK 30 S i ładowarką AL 101 systemu akumulatorowego STIHL AK-System .

Dzięki szerokości koszenia wynoszącej 51 cm można efektywnie kosić mniejsze i średnie trawniki. RMA 253 standardowo wyposażona w nóż wielofunkcyjny, przysłonę do mulczowania i wyrzut boczny nadaje się zarówno do koszenia, jak i mulczowania. Możesz kosić tradycyjnie lub rozprowadzić pokos po trawniku przez wyrzut boczny.

Składany i komfortowy pojedynczy uchwyt kierujący z regulacją wysokości zapewnia wygodne i ergonomiczne prowadzenie kosiarki. Dzięki centralnej regulacji wysokości koszenia można ustawić preferowaną wysokość koszenia na jeden z 7 poziomów w zakresie od 20 mm do 100 mm. Składany kosz na trawę o pojemności 55 l mieści dużą ilość skoszonej trawy, posiada wskaźnik napełnienia i jest łatwy do opróżnienia.

Wskazówki i porady