5399,00 zł
Rekomendowana cena detaliczna.
NOWOŚĆ
Wybierz artykuł
Skontaktuj się z Dealerem STIHL
Ten produkt możesz kupić u Autoryzowanych Dealerów STIHL oraz skorzystać z fachowej porady i instruktażu.

Dane techniczne

Szerokość cięcia51 cm
Wysokość cięcia20 - 100 mm
Regulacja wysokości cięcia7-stopniowa (centralna)
Pojemność kosza na trawę55 l
Długość urządzenia z koszem na trawę154 cm

Wyposażenie i funkcje

Ilustracje stanowią zdjęcia przykładowe. Wygląd i konkretne umieszczenie cech wyposażenia na produkcie może – przy tej samej funkcjonalności – odbiegać od ilustracji.

Kosiarka akumulatorowa RMA 453 PV z akumulatorem AP 300 S i szybką ładowarką AL 301: wydajne ksozenie dzięki napędowi kół Vario

Podczas pracy w przydomowym ogrodzie kosiarka akumulatorowa STIHL RMA 453 PV oferuje ogrodnikom-hobbystom wysoką wydajność i cichą pracę. Może być również stosowana w obszarach wrażliwych na hałas, takich jak tereny zamieszkałe. W zestawie z wydajnym akumulatorem STIHL AK 300 S i ładowarką AL 301 systemu akumulatorowego STIHL AP-System .

Napęd kół Vario ułatwia koszenie trawników i pracę na pochyłości. Prędkość roboczą można ustawić indywidualnie w zakresie od 0 km/h do 4,6 km/h za pomocą dźwigni na uchwycie kierującym. Dzięki sekwencyjnemu rozładowywaniu RMA 453 PV zapewnia również automatyczne przełączanie na drugi akumulator, gdy pierwszy się wyczerpie. Oznacza to, że nie trzeba już ręcznie wymieniać akumulatorów i można bez przerwy kosić większe trawniki.

Dzięki szerokości koszenia wynoszącej 51 cm można efektywnie kosić średnie trawniki i pochyłości. RMA 453 PV standardowo wyposażona w nóż wielofunkcyjny, przysłonę do mulczowania i wyrzut boczny nadaje się zarówno do koszenia, jak i mulczowania. Możesz kosić tradycyjnie lub rozprowadzić pokos po trawniku przez wyrzut boczny.

Składany i komfortowy pojedynczy uchwyt kierujący z regulacją wysokości zapewnia wygodne i ergonomiczne prowadzenie kosiarki. Dzięki centralnej regulacji wysokości koszenia można ustawić preferowaną wysokość koszenia na jeden z 7 poziomów w zakresie od 20 mm do 100 mm. Składany kosz na trawę o pojemności 55 l mieści dużą ilość skoszonej trawy, posiada wskaźnik napełnienia i jest łatwy do opróżnienia.

Na stronie czasy pracy i ładowania możesz zobaczyć, ile powierzchni trawnika możesz skosić na jednym ładowaniu akumulatora kosiarki akumulatorowej RMA 453 PV i jak długo trwa ładowanie.

Wskazówki i porady